Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Mivel lehet...

Malaboy kérdése:

Szerintetek Mivel lehet feldobni egy Malaguti F15 külsejét? Nagyon szeretem ezt a motort, tényleg mindenkinek ajánlani tudom!

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos eza motor, fél éve van Nálam ! eddig hátsó ledes féklámpa+helyzetjelző, az elsö két "szalag-idom " nem volt meg mikor vettem, azért 2 12 cm hosszu ledsorral , folytatását pedig króm csíkkal oldottam meg. Sárga Feka gyönyörü fényezés, gyári matricával. RMS oldalsztender, bár általában simát használom, mert stabilabb, azt csak betonon stb..Szerintetek mivel lehetne még egyedibbé tenni ? kép kell ?
2010. jún. 23. 20:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egy par kepet mutathatsz hogy jobban tudjunk ve;lemenyt adni :)
2010. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


itvan pár, amin ledek vannak azaz új, hátulrol sajna nincs, de majd lesz, ha kell! köszönöm.

2010. jún. 23. 21:25
 3/32 anonim ***** válasza:

Te ilyen helyi vagány köcsög lehetsz a LED-soros robogóddal.


undorítóan néz ki, fújd le az egészet mattfeketére, meg dobd ki a plcsába a LEDeket

2010. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
tudod ki a köcsög?:) akkor mia a fa*nak irsz ide? ki kérte h beleugass?
2010. jún. 23. 21:42
 5/32 anonim ***** válasza:
nálunk is ilyennel járnak a helyi "kemények" és nekik is van ilyen idióta ledsoruk. múltkor elkezdett szórakozni velem az egyik ilyen kemény arc én meg épp kocsival voltam... mondanom se kell a srác addig volt kemény beelőzök és ráfékezek fajta, amíg mögé nem mentem vagy 30 centire majd kuplung ki és padlógáz (lyukas kipufogóval hatásos)... azóta a srác ha meglát nem mer ki se fordulni elém:D
2010. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
mer teis nagyon okos ember lehetsz ! gratulálok , hogy ijeneket csinálsz... te nem voltál talán 15 éves? most mivan abba ha ez jön be az ifjúságnak? beelőz nem nagy szám.. aztmondom ha bemutatna vagy valami akkor nyugodtan de iigy..
2010. jún. 23. 22:02
 7/32 anonim ***** válasza:
ha beelőz és megy oda ahova akar, akkor nem érdekel, de ha beelőz és ráfékez ok nélkül, tudod olyan büntetően, akkor megérdemel egy kis rémisztgetést és nem az első eset robogóstól, hogy keménykedik ezzel...
2010. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

15 éves vagy és szerinted ez menő. oké, hidd ezt. a szintén 15 éves barátaidnak biztosan bejön.


de rohadtul elmondtál magadról mindent a kiegészítő válaszaiddal, már mindenki tudja, hogy egy buta tahó kis taknyos parasztgyerek vagy.

2010. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:07nak


Like!

2010. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Azt az egyet nem értem, próbálom magam megértetni és védeni, erre énvagyok a parasztgyerek... Nem akarok senkivel balhét, ötleteket kértem, ENNYI.
2010. jún. 23. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!