Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Mivel lehet...

Malaboy kérdése:

Szerintetek Mivel lehet feldobni egy Malaguti F15 külsejét? Nagyon szeretem ezt a motort, tényleg mindenkinek ajánlani tudom!

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos eza motor, fél éve van Nálam ! eddig hátsó ledes féklámpa+helyzetjelző, az elsö két "szalag-idom " nem volt meg mikor vettem, azért 2 12 cm hosszu ledsorral , folytatását pedig króm csíkkal oldottam meg. Sárga Feka gyönyörü fényezés, gyári matricával. RMS oldalsztender, bár általában simát használom, mert stabilabb, azt csak betonon stb..Szerintetek mivel lehetne még egyedibbé tenni ? kép kell ?
2010. jún. 23. 20:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ötletet is mondtunk. Fesd le mattfeketére és dobd ki a LEDeket
2010. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

tuti dizájn, illik hozzád:

[link]


jah és a sunák is jobban gerjednek erre mint a világítós izékre...

2010. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
mi a bajotok a ledekkel ?:D
2010. jún. 23. 22:45
 14/32 anonim ***** válasza:
Elso vagyok szerintek a ledek nagyok jok itt sok paraszt van pedig ez az oldal gyakorikerdesek nem parasztkerdesen...de nemtudom...amugy eross szep a robogod ilyenem lenne osszecsinalnam magamat az tuti...nekem egy piaggio typhoon 125 2t van az is nagyon jol megy...csak az indexeks ez az hianyzik amugy joo :) szerintem nincs amit csinaljal rajta szerintem a sarga szinnel is elegge egyedi lett s nagyon faxa
2010. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, végre aki nem egyből lehord !
2010. jún. 23. 23:38
 16/32 anonim ***** válasza:
:)
2010. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
MEntem en is f15el de nagyon eross gep es nagyon jol megy :)
2010. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
LED-ek helyett cseréld ki asemmire se jóprojektoros gyári lámpákat.Azok semmit se világítanak,volt nekem is. Autósboltba bemész, lehet kapni kocsihoz ugyanakkora méretűprojectoros ködlámpát pl, amiben már halogén 55Wos H3as izzóvan. Mert agyári 15W os hagyományos izzó annyit se tud mint egy 21W os index izzó.Ha halogént raksz a ygári lámpába, attól meg megolvad.
2010. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ha mástól kérsz ötletet az már eleve nem egyedi..

Egyébként meg úgy néz ki ez a motor mintha vmi 19 éves szőke nagymellű p1csa használná :D

Ezt add el vegyél egy motort, vagy a pénzedet költsd MOTORIKUS tuningra.

Utálom amikor így néznek ki az ilyen szutykok aztán 50-es felpiszkált Simsonnal otthagyom őket :D

2010. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Tevedsz a simsonnal sose hagyod ott ha a simsont piszkalod piszkald ezt is es akkor a robogonak csaka segget nezed mikor el megy melleted....:))
2010. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!