Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes vagy szabad megvenni...

Érdemes vagy szabad megvenni egy idősebb használt BMW-t?

Figyelt kérdés

Pl. egy ilyet?

[link]



2018. okt. 7. 21:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meggyőztetek.
2018. okt. 7. 22:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Dízel E90, automatával... A szopóroller lehetőségének a hatványozása!:D

Kettőstömegű, porlasztócsúcsok, turbó, részecskeszűrő, igazi finom falatok egy BMW árazással.

A 160 ezer km meg igazán megmosolyogtató, valószínű hogy 4 éves korában volt ennyi benne.Hasonló árú, korú benzineseket is 200ezer km környékén hirdetik.

Általában elmondható, hogy az első tulaj nem azért fizeti ki a kb. félmilliós felárat a dízelmotorért, hogy utána hétvégenként járjon a szomszéd falubeli misére vele, egy ilyen BMW-nél ez pedig hatványozottan igaz.



Mennyit mennél évente?

Mert ha nem nagy ingázásokra lenne, hanem évi 10-15 ezer km-re, akkor sokkal érdemesebb lenne egy szívó benzinest nézni, lehetőleg 6 hengereset, azokkal kevesebb probléma adódhat.

2018. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fapad 320d automa kombit a kínálat aljáról? Hát.... ha kell a bmw logó akkor biztos. Ettől függetlenül ennyiért egy generációval régebbiből kapsz használhatót.
2018. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

Hidd el a csajok jobban buknak egy zsír új Dacia Dusterre, mint egy ócska BMW-re. Kérhetsz hozzá bővített garit és 5 évig nem lesz rá gondod. Az enyém a héten érkezik. Akit kérdeztem csajt, mindnek felcsillant a szeme és rögtön az volt az első mondata, hogy "húú az nekem nagyon tetszik!" (mondjuk én nem a csajozás miatt vettem, hanem mert új autót akartam, ami jól is néz ki, kellően felszerelt és nem kell százezreket költeni a szervizelésére)


[link]

2018. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, a Duster nekem is tetszik.
2018. okt. 8. 23:41
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor ne akarj ócska BMW-t venni. Én most nettó 800 körül keresek, de akkor sem mernék egy ilyen szervízigényes kocsit bevállalni. Max ha 2 milla lesz a fizóm.
2018. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom hogy ugyan annyira mint más időseb autót.

Volt német, francia, japán és olasz is. Mindegyiknek volt szervízigénye, nagyjából megegyező. Mindegyik ment is rendesen. Mindegyikre lehet vigyázni vagy lerúgni.


Én azt vettem észre hogy a régi sztereotípiák miszerint a német és a japán az isten, a francia meg fos, az már nem állja meg a helyét. Nagyjából összemosódtak. Szerintem azt a típust vedd ami tetszik, és a konkrét autót nézd át tüzetesebben.

Lehet megveszel egy lerúgott szart, életed ráköltöd, és azt hiszed hogy az egész márka megbízhatatlan, míg a másik ember jobban átnézi vagy csak szerencsés és ugyan abban a modellben csak olajat kell cserélgetnie.

Vedd ami tetszik, de a konkrét verdát jól nézd át vagy fizess valakinek aki jól át tudja nézni! Ennyi pénznél már nem oszt az az ötezer forint.

2018. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!