Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Qashqairól vélemények?

Nissan Qashqairól vélemények?

Figyelt kérdés
Új autóban gondolkodunk, 4 fős család, sokat utazunk, kényelmes, nagy autóra vágyunk. Nagy csomagtartó, kényelmes utastér, jó fogyasztás, megfizethető ár. Mennyire felel meg ez az autó ezeknek az igényeknek?
2010. jún. 23. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nissan=Renault
2010. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebből nem sokat tudtam meg... Úgyhogy várom a további válaszokat. :DD
2010. jún. 23. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég nagy autó a qashqai, inkább valami egyterű vagy volvo...
2010. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Inkább nézd meg a 6-os Mazdát!

Vagy hamarosan kijön az új KIA Sportage!

[link]

Vagy már most is kapható a Hyundai IX 35!

[link]

Ezeket azért ajánlom, mert gondolom a kissé megemelt autók jobban tetszenek!

Ezek közül meg a KIA 7 év garit ad, viszont 150 000-res korláttal, a Hyundai pedig 5 évet, de korlátozás nélkül!

2010. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: ezek nem egy árkategóriában vannak a Kaskajjal (nem tudom rendesen leírni, nem is akarom megpróbálni)


Nissannal nincs baj, Kaskaj megfelel családi autónak, a Renault rokonság miatt én kicsit aggódnék, totalcar népítéletben olvasgasd el miket írtak a Kaskajról meg a Renault motorokról, aztán gondold át még egyszer, hogy mennyire kell neked Nissan :)


de mint családi kocsi teljesen korrekt

2010. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Árban tényleg közel azonos, mégis jobba Hyundai IX35, én biztosan azt venném. Szerintem jobban is néz ki
2010. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A népítéletben csupa jót olvastam róla, apró hibákkal. Nagyon meggyőző volt számomra. A Hyundai-nak, és a Kia-nak is utánanézünk. Köszi! :)
2010. jún. 23. 23:54
 8/12 anonim ***** válasza:
nem vezettem még káskájt, de nekem kívülről tetszik, rosszat meg még nem hallotam róla, csak egy problémám van vele, A NEVE. Szerintem ha ilyenem lenne helyből szedném le a hátuljáról a káskáj feliratot. Hogy hangzik ez? Mint egy kínai nyelvű támadás KÁSKÁÁÁÁÁÁÁJJJ
2010. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó :DDD

Amúgy jó autó, ismerősömnek van, soha semmi baja nem volt.

Csak egy kicsit lomha.

Az erősebbik motorral vegyétek mindenképpen!

2010. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
1.6-os, vagy 2.0-s motoron gondolkodunk. Igazából azt írták, hogy az 1.6-ossal már teljesen jól megy, mi pedig úgyse nagyon akarjuk őt hajtani. :) Köszi a kommenteket.
2010. jún. 24. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!