Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Epica, vélemények?

Chevrolet Epica, vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
www.totalcar.hu/nepitelet tulajok írják le tapasztalataikat
2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi ezt tudom!-)

De itt is írhat valaki, akinek van ilyen kocsi.-)

2010. jún. 22. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát.. Átcímkézett Daewoo jó drágán.

Annyiért vennék X3-at vagy X5-öt, ha már SUV kell

2010. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy kétezres benzines volt a tanulóautóm, szóval nem használtam túl sokat, de remélem valamennyit segít a válaszom.

Motorikusan nagyon jó, erős, nyomatékos, nem fogyaszt túl sokat (9 liter körül), nagyon sima a járása. A váltó nagyon precíz, pontos, a rükverchez kell egy kis erő, de egyáltalán nem vészes. A vezetőülés nagyon kényelmes, jól tart, nagyon jól be lehet állítani. Hátsó kilátás nem tökéletes, ami tolatáskor zavaró is lenne, ha nem lenne tolatóradar és lebillenő visszapillantó tükör. Hátul csak egyszer ültem, de nagyon kényelmes volt, hatalmas lábtérrel. A csomagtartóba hullahegyek férnek el.

2010. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez mióta SUV te fasztestű?
2010. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A rendkívül bölcs BMW fan összekeverte a Captivával. Meg hülyeséget mondott az árakkal kapcsolatban is, de az már egy másik kérdés...
2010. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs.. Nagyon álmos voltam egész nap meló..:S

Tényleg Captivát láttam.

az X-eket meg azért írtam megrt a Captiva árából használtan kijönne az is

2010. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Látom hogy páran éjszakai műszakon vagytok. xD

Kösz a válaszokat!-)

Még csak bolyongok az autók közt, hogy melyiket válasszam, sok a kínálat, mindenféleképpen használtat szeretnék venni 3-4 évest. -)

Az Epicáról mindig a Daewoo jut eszembe, kicsit tartok a koreai kocsiktól.D

2010. jún. 23. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár nem kéne soha kóreai autó, az egyetlen kellemetlenség velük a márkájuk. Gáz Chevrolettel furikázni, ez van. Viszont motorikusan hibátlanok. KIA, Hyundai az élen van a megbízhatósági listákon, az ex Daewoo most Chevrolet termékekkel az a baj hogy General motors eredetű bennük szinte minden (Európában Opelként, Saabként ismerjük a GM termékeket), és ezek kevésbé tartós dolgok.


Használt Epicánál érdemes még odafigyelni a motor állapotára, ha dízelt keresel, alap, hogy ne legyen széttaposva, mert egy megrepedt turbó nagyon kellemetlen tud lenni, DE a 2 literes benzines Epica is turbós, ergo annál is fokozottan kell figyelni a használt kocsi állapotára, ha hülyegyerek módon vezették - nem várták meg míg bemelegszik a motor és már nyomták neki, nem várták meg míg lehül a turbó egy erőltetett menet után, és leállították a motort - akkor nagyon kellemetlen lehet a szervizeltetése.

2010. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!-)

Ez is fontos tényező, amit felsoroltál.-)

2010. jún. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!