Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOST hol gyártják a ROVER-eket?

MOST hol gyártják a ROVER-eket?

Figyelt kérdés
kíbnában?? főleg a 75-ös érdekelne
2010. jún. 21. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
sehol
2010. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

komoly?? 2004-ben szűnt meg?

akkor a városban mér látok l-es rendszámú rovert??

2010. jún. 21. 20:10
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy azért írtad h sehol, mert ott ahol gyártják éjszaka van ?xD
2010. jún. 21. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Sehol...2004-ben tényleg megszűnt...L-es mondjuk lehet azért is mert később helyezték forgalomba
2010. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de a rovert nem a kínaiaknak adták el??
2010. jún. 21. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok: nicns már gyártás alatt, annak lehet lejárt a múszaki és újitani kellett.
2010. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy pedig külföldrőlhozták be
2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég régóta nem gyártják, L-es rendszám jelentheti, hogy külföldről behozott, új műszaki mert kivonták a forgalomból, ami lehet azért is, mert összetörték, átfestették, lopták, stb...
2010. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen az új rendszám sok mindent jelenthet. Egyébként Angliában gyártották, aztán már ott is haldoklott, akkor megvette a BMW és akkor lett a 75-ös.

Utána meg asszem ők is eladták, de a lényeg hogy már megszűnt.

Érdekességként: A Mini se ugyanaz a márka ami a régi Minik.

Azt a BMW vette meg, és ők gyártják

2010. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Alkatrész is könnyen és olcsón beszerezhető,főleg a hondamotorosokhoz.Nem sokkal drágább hozzá az alkatrész mint pl. egy 1996-os peugeot 306-hoz.Viszont nem kell!A szüleimnek 10 évig volt egy roverük és soha semmi baja nem volt!Szuper autók,akinek van az el se akarja adni,azért hirdetnek keveset,meg persze azért is ,mert annyi van amennyi van,mert egy pár éve megszűnt a rover cégcsoport,de az autó attól nagyon szupi én csak dícsérni tudom.Ne higgyetek azoknak akik sok hülyeséget írnak,LEHET HOZZÁ ALKATRÉSZT KAPNI!!!RENGETEG HELYEN,DE MONDODM NEM KELL,MERT SOSINCS BAJA!HA VAN BAJA AZ AT ULAJDONOS HIBÁJA MERT AZT NEM IRJA LE HOGY SZARRÁ HAJTJA?ÁRKON BOKRON KÖZLEKEDIK VELE?CSAK AZT ÍRJA LE HOGY EZ MEG AZ A BAJA,A KÖRÜLMÉNYT IS NÉZNI KÉNE NÉHA NAPJÁN...Nekem ez a véleményem!Rover Forever!!!
2012. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!