Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rover vagy Mitsubishi?

Rover vagy Mitsubishi?

Figyelt kérdés
Érvek-ellenérvek érdekelnének.
2011. szept. 5. 18:10
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az attól függ, hogy mire szeretnéd használni: ha terepre szerintem Mitsubishi.

Nekünk (használtan) 6 éve meg van pedig használjuk eleget: méhészkedünk,kecskék stb...

2011. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dolgozni járni,vásárolni...
2011. szept. 5. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Így látatlanban, konkrét típusnevek nélkül azt mondanám, hogy mindenképp Mitsubishi. Tapasztalataim nyomán a japán gyártmányokban sokkal jobban megbízom, mint az angolokban.
2011. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

erre a coltra gondolok

2011. szept. 5. 18:29
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

és ez a rover

2011. szept. 5. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
90es évek Mitsubishijei nagyon jók voltak, mindenképpen jobb, mint egy akkori Rover.
2011. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp micu. A Roverhez iszonyat drága minden alkatrész, mivel angol. És nem túl jó autó.
2011. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Rovernek nem sok köze van az angolokhoz. Leginkább már csak a neve az. Amúgy gyakorlatilag egy BMW által átgyúrt Honda a Rover. Ha szép modellt sikerül kifognod belőlük és normális áron, akkor nagyon nagy valószínűséggel egy gazdagabb felszereltségű autód lesz, mint egy Mitsubishi, vagy akármi. Mivel a Rover 2005-ben lehúzta a rolót (megint), így nem ér(het) annyit mint egy olyan autó, ami mögött egy aktív alkatrészgyár és szerviz áll (pl. Mitsubishi). Én 5 évig használtam egy Rovert és azt tudom róla elmondani, hogy szerintem egy nagyon elegáns jószág, tele extrákkal - konkrétan akármennyit nézelődtem az autópiacokon nem találtam ugyanolyan áron még csak hasonló felszereltségű autót se semmilyen már márkától se. A benne zümmögő Honda motornak nagyon szép hangja van és 1.6-os létére a 110Le nem volt rossz teljesítmény.


Én azt javaslom neked, hogyha egy sima autót akarsz venni minden különösebb elképzelés nélkül, akkor ne vegyél Rovert. Ha viszont beleszeretsz egybe az autópiacon és nem okoz problémát, ha néha dupla árat kell fizetni egy-két alkatrészért, akkor vedd meg.

2011. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A típusokat látva kissé árnyaltabbá válik a kép. Mint fentebb említettem japánautó-párti vagyok, de muszáj megemlíteni, hogy a japó gépeket előszeretettel tuningolták, hajtották az emberek, a sokkal konzervatívabb közönséget célzó Roverre ez nem jellemző. Ha ez a konkrét Mistu nincs széthajtva, akkor részemről az lenne a nyerő.
2011. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Típus??
2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!