Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a rendőr megállit miket...

Ha a rendőr megállit miket szokott nézni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy papirokon kivül, a motort meg-e nézni. Nekem egy 125-ös rendszámos gépem van, de nem működik a dudám, és a hátsó féknél nincs féklámpám. Ezért büntethetenek? Az elsőnél természetesen van, és főleg azt a féket is használom.
2010. jún. 19. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A műszaki ellenőrzés a közlekedési felügyelet dolga. A rendőr általában le se ...ja.
2010. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

"meg-e nézni" gratulálok... magyarból 5-ös....


Amúgy majd ne csodálkozz, ha kivasalnak egyszer a nem működő féklámpád miatt...

2010. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
előzőhöz csatlakozva nyelvhelyességet is néz, ha nem vagy magyar, akkor páros lábbal kitoloncol :)
2010. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jogsi, személyi, forgalmi, biztosítás.. nekem ezeket nézik (meg hogy rajtam van-e a szemüveg, ami a jogsiba be van írva) aztán ha nem csináltál semmit, mással nem szoktak foglalkozni egy szimpla igazoltatásnál (mondjuk azért a rendszám álljon rendesen)
2010. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó, de volt már rá példa régebben is és ma is biztos hogy van, ha egy járművel közlekedsz kéri a rendőr, hogy működtess egy bizonyos berendezést ami akár a hátsó féked lenyomására reagáló féklámpa is lehet. ha azon gondolkodsz hogy nagyobb a fékhatása a motoron az első féknek, de a hátsót is használod mellette, ha nekem a hátsó fék lenyomása mellett nem működne megcsinálnám/csináltatnám. Ezért is lehet bírságot kapni. Inkább legyen minden rendben, mert még van sok lehetőség amibe beleköthetnek és akár fel sem tűnik hogy nem jó + saját érdeked hogy működjön.
2010. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!