Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gokart-ot lehet használni...

Gokart-ot lehet használni közúton?

Figyelt kérdés
Itt szórakoznak már vagy 1 órája a gokartokkal az utcában , elmegyek őket megkérni hogy fejezzék be , de ha nem megy szép szóval , akkor bejelentést teszek.
2010. jún. 19. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem nincs jogsim, és sajnos így jártál. Neked is szórakoznod kell valahol nem? Ha meg ilyen birka vagy, menj oda hozzájuk aztán menj egy pár kört te is.
2010. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ModAsk válasza:
Undorító egy környék lehet, undorító emberekkel. Én egy csendes, nyugodt típus vagyok, szeretem a békét magam körül és nem is költöznék be egy városba. Viszont ha itt gokartoznának, rallyznának, homokfutóznának, quadoznának, bánja a tököm, hogy mit csinálnának, még akkor se panaszkodnék, ha épp pihenni szeretnék. Elvileg szabad ország, hagy játszanak. Csendháborítás nincs, ablak gondolom zárható, aludni pedig nem a kertben kell. Mindenki volt gyerek, csak sok "felnőtt" elfelejti, hogy milyen is volt. Ráadásul van annyira hangos egy gokart, hogy a gyerek ne fusson ki elé. Ha mégis... Természetes kiválasztódás. Utána lehet nézni a wikipédián.
2016. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!