Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet úgy vizsgázni forgalombó...

Lehet úgy vizsgázni forgalomból, hogy csak a vizsgabiztos ül mellettem, és az oktatóm nincs az autóban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hinném, mert a vizsgabiztos a papírmunkával lesz elfoglalva, h ikszelje a hibákat:D ha balesetveszélyes helyzetet teremtesz, nem lenne ideje kapcsolni (amennniyben épp elterelődött a figyelme)
2010. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Az oktató egy státuszt tölt be, és te csak úgy vezethetsz forgalomban, hogy ő ott van és "ő is vezet" akár utasítással, akár közbeavatkozással.

A vizsgabiztos gyakorlatilag ott sincs, ő egy harmadlagos személy, csak értékel.

2010. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor két vizsgabiztossal oktató nélkül?

Az oktatóm elveszi az önbizalmam, mindig beszól, hogy béna vagyok, midnent elfelejtettem..stb, stb és ezek után tényleg úgy van...

2010. jún. 19. 10:24
 4/10 anonim ***** válasza:
A vizsgán szerintem nem fog szólni. Amúgy ritka pocsék oktató lehet. A diák ügyetlensége valahol az ő oktatói munkáját is minősíti. Szedd össze magad, figyelj a feladatra, amit épp tenned kell a vizsgán. Sajnos az ilyen rendszereken nem igazán lehet változtatni.
2010. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A vizsgán szerintem sem fog szólni, ha csak nem ismeri a vizsgabiztost régebbről. Amúgy ne kiiktatni akard az oktatót, mert az nem fog menni. A helyedben én már régen megmondtam volna neki, hogy az édesanyja ravatalát minősítse szubjektíven, ne az én teljesítményemet. Ha objektíven nem képes instruálni, oktatni, értékelni, akkor viszlát, kérsz másik oktatót.
2010. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, a megoldás egy másik oktató, amúgy nehogy azt hidd, hogy a vizsgabiztos olyan jó fej :)
2010. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérj új oktatót!!! Ne variálj!!! Megteheted. A vizsgabiztos pedig nem barátkozni megy veled nincs jó indulat!
2010. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az oktató számít sofőrnek. Tehát oktató nélkül nem vezethetsz. Ennyi.
2010. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs jóindulat csak kenőpénz.
2010. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is most vizsgázok. Egyébként az oktatónak kussolnia kell vizsgán, meg ha problémád van az oktatóval akkor a sulinak ki kell cserélnie térítésmentesen csak szóljál nekik hogy oktatót cserélnél.
2010. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!