Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutin vizsgán szólhat azért a...

Rutin vizsgán szólhat azért a vizsgabiztos, ha a kocsi varával/elejével beállva a "parkolóba" a kocsi ferde egy kicsit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Irányt jelzek,nem mulasztom el,bóját nem érintem,max 1szer korigálok,stb...Oktatómnak ez a mániája hogy a kocsi egyenes legyen pedig MAX a kocsi eleje-vége között 4-5cm eltérés van.De szte ez így nem jó,úgyh más minden szabályos.Alapvetően nyugodt ember vagyok,de ezzel a mai produkciójával rendesen felnyomta bennem a pumpát....ha 10szer nem csináltatta a 45 perc alatt egyszer sem..
2011. máj. 4. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy problémázna, max ha előre kiszemelt, hogy megbuktat.
2011. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szólhat, kérhet rá hogy korrigálj, te pedig a kézifék behúzásával jelzed hogyha befejezted a manővert, de ilyen apróságért max. hibapontot adnak, meg nem fognak buktatni miatta.
2011. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, elvileg nem... Viszont én mikor vizsgáztam (6 éve), a saroktolatást húztam. Kb 3-4 centi eltérés volt, és megbuktatott. :D De előtte halottam, ahogy a vizsgabiztosnak mondta az autósiskola tulaja, hogy 10 emberből 8-at meg kell buktatni, mert nem tud fizetni az oktatóknak. Már vizsgázni se akartam, de az oktatóm nem hagyta, hogy lelépjek.
2011. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szánalom....és köszi a gyors válaszokat!Komoylan mondom nem tudom mit képzel!!!Mert ha még a kosi eleje vége között 10-15 vagy 20 cm eltérés lenne azt mondom oké!Lehet volt ez ma 6-7 is de KÖNYÖRGÖM!! NEM ÉRINTEM A BÓLYÁT,PATKÁRA NEM HAJTOK FEL.MIT PATTOG?!!!El ismerem a hibámat ha tényleg hiba de ez a 4-6 cm különbség,úgyh mást mindent helyesen csinálok...Arról nem is beszélve h a "út" amiről bekanyarodok. Jó indulattal is MAX 3 MÉTER SZÉLES!Am meg kb 2,5...Nem úgy mint 1 rendes forgalmi út,ami 5-6 m.....Hogy álljak be neki iylen kis...ról normálisan egyből?-.-
2011. máj. 4. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Sikertelen a vizsga, ha a vizsgázó

a) a személygépkocsival be- vagy kiálláskor bójához, lánchoz ér, vagy a határoló oldalsó bóják, illetve a lánc síkjába „belóg”


A ferdeség miatt nem lesz sikertelen a gyakorlat.

2011. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:46


KÖSZÖNÖM! ezt honnan másoltad? Linkeld már be légyszives.

2011. máj. 4. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem csak elméletben mondom, szakmabeli vagyok.

[link]

2011. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megnyugodtam:)
2011. máj. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!