Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó az autókon az alufelni...

Mire jó az autókon az alufelni? Van különösebb előnyük vagy hátrányuk, vagy csak jól néz ki?

Figyelt kérdés
Mi komolyabb szerepe van? Vagy csak luxus mi a helyzet vele?
2010. jún. 17. 15:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem volt magnézium felnim, nem is akármilyen. Még amit anno a Gr.2-es Ladákra, illetve VFTS-ekre gyártottak. Hülye fejemmel eladtam őket, de ez az én problémám. Valószínű, sose találok még egyszer ilyet. Jelenleg Molnár Gyula Lada Gr.2-ese gurul rajtuk. Nagyon ritka felni, pille könnyű és széles(8, illetve 9 coll).De ha valaki tud ilyet eladót az szóljon, mert harapok rá:))) kép róluk: [link]
2010. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A tömegben gyártott /szépre polírozott, designos/ alufelni érdemben nem hordoz előnyöket, viszont sérülékenyebb és vagy nem, vagy nehezen javítható. Nálam divatholmi.

Nem tévesztendő össze a kovácsolt, nagy szilárdságú, precízen gyártott alu /esetleg magnézium/ felnivel.

Versenyautón számít minden gramm tömeg...

2010. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!