Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A shell V power megéri a...

A shell V power megéri a sztenderd 95-ös benzinnel szemben?

Figyelt kérdés
Vonatkozik ez a többi benzinkút "prémium" benzinjeire, ugyanis én ezt használom már 5 éve, és az imént merengtem el hogy valóban megéri-e vagy csak kidobom a pénzt az ablakon. Kérem olyan írjon aki ért hozzá nem a TV-ből tájékozódik. Előre is köszönöm.

2018. jún. 30. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Max. 1-2 decivel fogyaszt kevesebbet belőle. Nem éri meg a felárat.


Amúgy milyen autód van?

2018. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy 18 éves bmw 320ci
2018. jún. 30. 09:23
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Nem egy kutas ismerősöm van, megnyugtatlak, ők sem azt tankolják. 18 éves aútóba pedig végképp felesleges.
2018. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából csak kidobod a pénzt. Lehet hogy felold egy kis szennyeződést a motorban és az injektoroknál, ha egyáltalán van, mert mondjuk sokáig kapott kétes minőségű benzint az autó. De hosszabb távon tök felesleges használni. Elég ha normális "mezei" benzint használsz, mint ami a Shell Fuelsave. Más ha helyzet, ha 98-as benzin az elsődlegesen előírt a motorhoz, mert akkor nem nagyon marad más, mint a 100-as prémium benzines vagy az Auchan 98-as. Ez utóbbi meg fene tudja milyen adalékolású.
2018. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség.. Tavaly nyáron végig 100-ast tankoltam, mert csörgött a motor 95-össel, no meg nem volt olyan drága mint most. Bőven 400 alatt volt, most meg 420-430. Na mindegy. Szóval azon kívül hogy megszűnt a csörgés, semmilyen más hatást nem tapasztaltam. A fogyasztás egy nyomorult decivel sem csökkent, és a motor sem lett élénkebb vagy ilyesmi. És ez volt ugye a 100-as, a 95-össel meg semmit nem nyertem volna.
2018. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!