Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbséga a benzinnel...

Mi a különbséga a benzinnel hajtott auto vagy gázzal?

Figyelt kérdés
Miben másabb a gáz mint a benzin?

2018. febr. 7. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az egyikben Otto motor van a másikban Diesel.
2018. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A gázüzem kevésbé terheli a környezetet.
2018. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
A gáz olcsóbb. Amúgy menet közben semmi különbség nincs a gázzal üzemelő és a benzinnel üzemelő motor között. Ugyan úgy megy tőle a kocsi.
2018. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én arra értettem hogy a benzin gáz üzemü autóban a gázzal menés milyen? Mennyire előnyös ha megcsináltatom a benzines kocsiba? Vélemények?
2018. febr. 7. 18:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta nekem hogy gázzal gyengébb lesz az autó motorja. Hiába fogom nyomni neki nem fog olyan gyorsan menni mint benzinnel? Igaz ez? És hogy a gázt hamar elfogyasztja? Ez igaz? Kérek vèleményeket!
2018. febr. 7. 18:54
 6/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
A gázból kb 15-20%-al többet fog enni mint benzinből,és a gázzal nehezebben indul hidegen....ezert is szoktak akkor valtani gazra ha mar uzemmeleg a motor!
2018. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem érzem, hogy gázzal lassabb lenne vagy jobban kéne nyomni neki, hogy úgy menjen mint benzinnel. Gázból tényleg többet fogyaszt, de nem vészesen.

Hogy megérie azt viszont neked kell tudnod. Egy jól beállított gázszett nem olcsó és ha keveset autózol akkor lehet nem érné meg az átalakítás.

2018. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed,hogy gázzal gyengébb lenne,mint benzinnel,akkor ott a benzin üzemeltetésnél lehet valami gond az autóval.

Elég húzós áron építik ki a gázrendszert és teljesítmény vissza esés tapasztalható.Benzin nélkül hidegen nagyon nehezen indítható még nyáron kánikulában is.Télen meg kell várni még bemelegszik és csak utána kapcsolható át gázra.

2018. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kimaradt:A beépítés költséges és csak sokára térül meg
2018. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Haverom autójában rossz volt a benzines rész, három évig télen-nyáron gázzal járt :D


Normálisan beállított vagy gyári gázrendszerrel nem lesz teljesítményváltozás.


A beépítés nem olcsó, megtérülés csak magas futásnál vagy hosszú távon várható.

2018. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!