Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom kideríteni mi...

Lightfeeder kérdése:

Hogy tudom kideríteni mi szívja le az aksit?

Figyelt kérdés

Pár nap állás után (kb 6nap) az új aksi lemerül.

Az már kiderült hogy kb 0,2A felvétel van gyújtás nélkül.

A szerelőnek nem volt már rá ideje foglalkozni vele, azt mondta lehet a rádió memóriája elromlott, de azt lehúzva sem szűnik meg.

Én elkezdtem egyenként kihúzni a motortérben a nagyobb biztosítékokat, a 2. 60A-nél megszűnt

De vajon arra mi lehet rákötve (normál esetben) ha valaki nem barkácsolt el valamit



2018. jún. 28. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
egy sima zárlat is lehet
2018. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet pl a generátor. Kösd le róla a vastag vezetéket, és mérj úgy .
2018. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán a rádió is vagy riasztó.

Még nem sikerül megállapítani és cserélni azt ami lemeríti az akksit addig csak nyugodtan vedd le a negatív vezetéket a kocsi sarujáról még nem mész vele 1-2 vagy több napig és akkor nem lesz bajod. Ha meg naponkét mész akkor hagy rajta.

2018. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rádió nem, mert azt néztem riaszto pedig nincs, következőnek akkor nézem a generátort, köszönöm a tippeket
2018. jún. 28. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Az kb.:2,5W fogysztás. Ha opelről van szó akkor a csomagtér izzót kivenném próba kép. Egyéb autónál nyitott ajtó jelző lámpáit, műszerfal izzókat nézném át.


Más: ha nincs napi használatban az autó, én elgondolkonék, hogy kell-e egyáltalán?

2018. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most vettem nem szándékozom eladni.

Egyébként suzuki alto, csomagter vilagitas nincs, az elől lévőt is kikapcsoljuk. Ha mindent lekapcsolok akkor a műszerfal se kéne hogy vilagitson nem?

2018. jún. 29. 16:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Generátorrol leszedtem a vezetéket nem szűnt meg mint ahogy a digitális óránál sem.
2018. jún. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!