Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet kideríteni a...

Hogyan lehet kideríteni a család volt autójának rendszámát?

Figyelt kérdés
Volt nagypapámnak régen egy teherautója,és én most szeretném kideríteni a rendszámát hogy mi is volt.Semmi papír nincs meg hozzá a jármű ki lett vonva a forgalomból és szét lett bontva majd le lett adva vasba.A törzskönyvét megtaláltam,de azon csak az alvázszáma és a motorszáma és egyéb adatai vannak feltüntetve,de a rendszáma nem. Ezzel a kérdéssel fordulok hozzátok hogy hátha valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnám ezt kideríteni.A válaszokat előre is köszönöm!

2018. jún. 22. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Keress róla egy fotót.

2018. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mért érdekes a rendszáma?

Amúgy szerintem is sehogy. Esetleg ha valahol fiók mélyéről előkerül régi szervizszámla, műszakinál adatlap, azon esetleg rajta lehet.

Bizonyos márkájú személyautóknál láttam olyan kereső, ami vázszám alapján kidobja az első forgalomba helyezéskori rendszámot. De régebbi internet előtti autókra, pláne teherautókra szerintem nincs ilyen.

2018. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!