Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hátrányai vannak az...

Milyen hátrányai vannak az 535ös viragonak? Kérlek titeket, próbáljatok lebeszélni róla!

Figyelt kérdés
Csupán négy hete van meg a motoros jogsim, és lehetőségem volt kipróbálni egy ilyen 92es yamahát. Soha nem ültem más motoron, csak egy 600as horneten, amivel tanulúltam. Nagyon beleszerettem, 130km-t mentem vele, és minden részletét imádom. Sajnos csak hitelből tudnék most motort venni, ezért kérem, hogy beszéljetek le róla.

2018. jún. 21. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Virago egy jó motor :D Legyél türelemmel és vedd meg egy összegben. Ennyi :)
2018. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Hogyhogy jobban tetszik a 26éves őskövület, mint egy hornet? Viragoval csak baj van, leghuteses, karburátoros, csupa elavult technika, teljesen megbízhatatlan. Szélvedelem nulla. Gyorsulna, kanyarodni és megállni sem lehet vele rendesen. Az a baj hogy tapasztalatlan vagy és elvakult mert még nem próbáltál más motort. Mindenképp valami 2005utani modelt ajánlok.
2018. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan. Régen még motorokat árultak. Ezek a mai vasak csak pénztemetők.
2018. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Egyik hátránya, hogy Te nem tudod megvenni.

Másik, hogy nekem sincs.

Gyűjtsd a pénzt, majd csak összejön! ;)

2018. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább a hitelről beszélnélek le. Max akkor vennék fel hitelt ha egy két hónap múlva ki tudod fizetni és ez egy vissza nem térő vételi lehetőség. A hitel nem más mint a jóvőbeli meglopása saját magadnak. Ha nincs pénz motorra akkor lesz szervízre, sisakra, ruhára?
2018. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!