Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lapozgatja valaki a Wild...

Lapozgatja valaki a Wild motoros magazint? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barátom szokta venni, amikor épp van nála, a vonaton ülve átlapozom. Szoktam benne találni érdekes dolgokat.
2010. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már évek óta olvasom. Bár nem tartozom ahhoz a réteghez, akiknek íródik, de tetszik, jók benne a túraleírások és a találkozók, börzék beszámolói sincsenek tele unalmas, semleges sablonszövegekkel, hanem megfelelően visszaadják a hangulatot. A szerkesztők és állandó munkatársak látásmódja nagyon sokféle, nem egysíkúak a cikkek. Csak néhanapján húzom egy kicsit a számat egy-egy, a Harleyt és a köré marketingelt életstílust túlságosan is dicsőítő íráson, de utána lenyugszom. Egyrészt ezek gyakran külsős írások és nem feltétlenül a szerkesztőség álláspontját képviselik, másrészt az újság olvasói közt biztosan nagy arányban vannak, akiknek ez tetszik, én pedig félig-meddig kívülállóként ezt nem tudom megítélni.
2010. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!