Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Calibra vélemények,...

Opel Calibra vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most egy 1.6-os Kadett-om van és le szeretném cserélni egy 150 lóerős 16 szelepes Calibrára. Sokat fogyaszt, olajat eszi, drága a fenntartása?

A válaszokat köszönöm.


2010. jún. 16. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
pedig igenis vegyél opelt. Méghogy az opel nem jó? Te beteg vagy -.- Az egyik legjobb autómárka.
2010. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nos, nem a Calibra az álmaim autója, de egy következő szintre jó lenne. Meg egy szép autó és mindennapokhoz elég erős is.

Ha lesz elég pénzem a cserére akkor vagy Cali vagy B-s Vectra. Aztán az marad addig amíg össze nem gyűlik a pénz egy Lexus IS 200-ra.

Egyébként az Opel jó márka. Most egy 21 éves E Kadettom van 1.6-os motorral, mióta megvettem semmi baj nem volt vele. Gyárilag 170 a vége, amit még mindig megy, sőt a 180 biztos, talán a 190 is meglenne. Ez azért szép teljesítmény egy ilyen idős autótól.

2010. jún. 17. 19:12
 13/21 A kérdező kommentje:
Jah, és 150 ezer volt a kocsi 9db felnire szerelt gumival. És csak apróbb esztétikai hibák vannak rajta.
2010. jún. 17. 19:13
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

X20XEV vagyok:D:D


Vegyél csak Opelt. Lehet, hogy itt egy-két embernek a 18,56 LE-s felmatricázott suzuki swift jön be meg apu kocsija, de én pl tapasztalatból vagyok elégedett az Opellal tuti, hogy az ellenzőnek valami japán kocsija van PL...ŐŐŐ: toyota:D:D és most ezerrel tagadni fogja, hogy neki ilyen lenne vagy azzal áll elő, hogy neki ML mercije van. Nagyot mondó kretén.......Az Opel jó! Akkora, mint egy csatahajó és pokoli erős. Tény és való, hogy fogyaszt is, de a hegyen-völgyön átmegy, egyébként meg nem sajnálom a pénzt benzinre, mert tudom mire vállalkoztam, amikor megvettem.... (nekem 136 LE erősnek számít)


Jó lenne ha ide nem a tunning & stereo törzsolvasói írnának:D:D:D

2010. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tényleg jók az Opelek. Csak a tuninggal vigyázz :S

Olyat ne vegyél, mert mint tudjuk Magyarisztánban nincsen sok igényes tuner.

A Kadett előtt meg le a kalappal.

Az én BMW E30-am is 21 éves, 1.6-os 102 ló és annak 200 a vége.

Jók a német autók (1-2 kivétellel) :)

2010. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Eléggé hajtották őket! Inkább Vectra, vagy Astra!
2010. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Santiego007 ***** válasza:

[link]

Tessék

2010. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

c20xe vagy c20ne is bele fér...

mér kell pont x20xe motorral meg venni?

köztudottam eco...kell neki az olaj..

2010. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igaz, de nekem az x20xev jött be, a többi is jó. Egyébként valóban sok a macera a eco mocikkal, de én nem is ölöm nem is hajtom agyon. Mondjuk volt tömítésgarnitúra, szimering és minden egyéb cseréje. Nekem nem eszi az olajat.
2010. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A Calibrákkal az a gond hogy a legtöbb fiatalnak az az első autója, és általában minimum naponta vagy 20X-or kinyomják szabályzásig. Ha sikerül kifogni egy jó állapotút akkor nagyon jó társ az utakon. Alapból nincs vele semmi baj csak a használtautó piac calibráinak kb 80%-a sufnituningolt illetve szétgyepált.
2010. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!