Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem értek annyira a motor...

Nem értek annyira a motor tuningolásához ezért mindjátok el hogy mi kell ahhoz hogy egy 1.6 injector benzines motorra turbót tegyek? Vagy egy nagyobb és jobb injector hasonlit egy turbóhoz? Ne nevessetek ki nem értek hozzá csak édekel!

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 20:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
6/10 koszonom szepen a bo valaszt akkor inkabb nem lessz turbom :D , de egy pár + paci akkor is jol jonne de gondolom azt mar senki se irja le hogy hogyan szerezhetnek :D, utolso te pedig ritka egy szegyen vagy oda irtam hogy nem ertek hozza de azert koszonom szepen a bo szereloi oktatast :D
2018. máj. 28. 12:51
 12/15 D. Brasco ***** válasza:
71%
Veterán vas kollégával meg a valaszaval semmi baj nincsen......tudod ő meg szeretne ingyen áramot magának,de mégsem idejön kérdezni a vakot,hogy miként kell atomreaktort építeni!Már csak azért sem,mivel ha leírnánk neki hogy kell csinálni akkor sem tudná megépíteni!Ez jelen esetben nálad is fenn áll.....úgyhogy ha továbbra is akarsz turbót rakni az 1.6-os gépre és nem tetszik az általa vázolt megoldás akkor vegyél egy tetőcsomagtartót aztán arra gumipókozd fel a turbót!
2018. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 veterán vas ***** válasza:

Kérdező!

Végtelenül szomorúvá tesz, hogy segítő szándékkal írt válaszom, nem nyerte el a tetszésedet.

Elsőre próbáltam árnyaltan jelezni, hogy egy turbó beépítése, nem a Te kvalitásaidnak megfelelő szabadidős tevékenység.

Sajnos úgy tűnik, nem értetted a válasz lényegét, és csak a sértett hiúság beszélt vissza belőled. Ezért most egy másik -számodra talán érthetőbb- formában közlöm:

NE BABRÁJJÁL BELE A MOTROKBA VAZZE, MER ÚGYSE TUDOD MEGCSINÁLNI!

;)

2018. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bence_ ***** válasza:

Személy szerint örülök,hogy turbót akar és nem nagyobb féket.

Ha a motort szétborítja csak koszos lesz ha a féket akkor lehet, hogy véres.

2018. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen csak én azt mondtam hogy érdekel nem hogy akarom csinálni :) van egy kis külömbség de a legtöbb fogyatékos szerelő csak annyit tud hogy oltja a másikat meg mondani hogy ne csináld hülyegyerek mert ugyse tudod/szakmád/értesz hozzá.De szerencsére volt egy értelmes ember is aki jó indulatbol fogta a fáradtságot és leirta hogy mi kell hozzá és nem hasonlitott egy injektort potkerékhez sem tető kárpithoz sem a kulcsot a kábel el!
2018. máj. 28. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!