Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez természetes, hogy egy...

Ez természetes, hogy egy lengőkarcseréért ott kell hagyni 1 hétre az autószerelőnél az autót?

Figyelt kérdés
Kicserélte 2 nap alatt elhoztam de még mindig kopog valami rosszabb utakon. Visszavittem azt mondta megnézi,de már ott van 4-5 napja,minden nap hívom mi újság mindig azt mondja nem tudta megnézni mert tele van a műhelye szerelőt nem mertem lecseszni (elég baráti áron szokott dolgozni 2000ftos órabérbe,meg nehogy valami kárt tegyen az autóba bosszúból),de hát ez akkor is gáz nem?A feleségem szerint nem vagyok elég erélyes fellépésű. Mit tennétek?
2018. máj. 27. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális szerelőhöz kellene járni.

Egyrészt olyanhoz aki meg is nézi mi a gond és a hibás alkatrészt cseréli, másrészt ha valami mégsem oké, akkor a garanciális javítást becsülettel, azonnal elvégzi.


Baszogasd amíg kész nem lesz, aztán keress másik szerelőt

2018. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:

De most akkor nem is a lengőkar cseréje miatt van 1 hétig ott. Te írtad hogy az 2 nap volt, gondolom foglalkozott mással is és azért tartott annyi ideig.

Most a megnézés tart 4-5 napja, de ennek már semmi köze a lengőkarhoz.


Vidd el a kocsit és mond meg hogy szóljon ha rá tud nézni, majd akkor visszaviszed. Nincs tökéletes ember, mindenkinél van valami baj a toronyban, ha egyébként jól dolgozik és olcsó akkor belefér hogy ilyen ráérős legyen.


Azt te tudod hogy milyen embernek ismerted meg és félni kell-e attól hogy kárt tesz benne (ha igen, az nagy baj), de én pl az ilyenek miatt csinálom magamnak az autókat. Ha gumit kell cserélni, akkor leszedem a 4 kereket, elviszem gumishoz, visszarakom a 4 gyereket. Így a kerékcsavarjaimhoz sem kell hozzápiszkáljanak.

2018. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a mellettünk lévő utcában van egy szerelő, oda vittem volna a vasat, mert emelő kellett.. aztán hallom, hogy a fia egy már javított autóval elment buliba, és totálkárosra bulizta..


aztán elvittem az opelemet dukkózni egy jó dukkóshoz. egy hét múlva látom, hogy a haverjaival száguldozik a Bartókon..

azt mondta próbaszárításon volt..na? erre mit lépsz?


én sem voltam elég erélyes, inkább megfogadtam, nem viszem ilyen szerelőkhöz.

Aztán a kisbuszomban alakemelő motort kellett cserélni. Leültem a váróban, azt mondták sok a kocsi, várjak türelemmel. Négy óra várakozás után szóltak, hogy vihetem...aztán otthon látom, hogy cementet fuvaroztak, mert még csak ki sem takarították a kocsit

(volt egy hátsó kijárat, ott mentek ki "próbaútra")

2018. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka a rendes szerelő,és még ritkább az aki nem hazudozik és nem húz le.Nálam az olyan ember aki elvállal valamit 1 napra és 4 napig hozzá se kezd az elásta magát akármilyen olcsó is. Inkább magamnak megcsinálom a kocsit a kertben minthogy ilyen kóklerekkel küzdjek.

Én a helyedben elvinném máshoz. Nem az új lengőkar lesz a rossz,szóval úgyse garanciális.

2018. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, otthagytad az autót, de ő csak másnap nézi meg lehet, hogy mi a baja, aztán lerendeli a lengőkart, az nem érkezik meg, csak másnap, aztán majd 2 nap múlva nekiáll kicserélni. Én úgy szoktam, hogy megnézzük mi a baj ott helyben, elhozom az autót, és akkor viszem vissza, mikor ki is cseréli, nem hagyom ott az autót egy percre sem.
2018. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekunk elso lengokar lett cserelve es utanna ugyan igy kopogott. Nekunk toronycsapag +ami a teleszkopot tarja az miatt zorog. Mi is ugyanigy voltunk h megnezte nent vrle de nem tudta h mi byja van. Most lesz cserelve de nem annal a sterelonel.
2018. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tróger szerelőkről én is tudnék mesélni. Maszek szerelő aki főállásban szervizben dolgozik.

Kb 3 héttel előre le volt beszélve egy nap amikor viszem az autót, viszem hozzá a vezérlést és max 1 nap alatt kicseréli. Direkt elmondtam, hogy 4 nap múlva mindenképpen kell a kocsi, mert utazunk el. Naponta hívogattam, hogy áll a dolog. Kb 1 hétbe telt neki kicserélni a vezérlést, mert hogy közbejöttek kisebb munkák. Kösz bameg. Ráadásul az előtte megbeszélt 40 ezer Ft munkadíj helyett kért 68-at pedig nem is háborogtam. Plusz az utazást is le kellett mondanom. Na azóta kerülöm ezt a szerelőt és senkinek nem ajánlom.

2018. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!