Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalat AAA autóval?...

Tapasztalat AAA autóval? Sokkal a meghirdetett ár alatt ajánlanak? Mennyire reálisak?

Figyelt kérdés
Feltettem a családi autót jofogasra, hasznaltautora és hívtak, hogy érdekelné őket és akár helyben készpénzben fizetnek. Érdemes odamenni vagy nagyon alá ajánlanak?
2018. máj. 17. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hirdesd meg hasznaltauto.hu-n
2018. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
na véletlenül elnyomtam. hirdesd még hasznaltauton, magánszemélyekkel foglalkozz csak. vagy ha a kereskedő házhoz jön, max akkor állj szóba vele.
2018. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jót még nem olvastam róluk.
2018. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak az idődet vesztegeted velük.

A végén még te fogsz örülni, ha a meghirdetett ár felét végre megkapod.

Az AAA-nak még egy rágógumit se adnék el.

2018. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el neten a google értékeléseket ,véleményeket róluk. Mindenkivel ezt játsszák,telefonban behazudják hogy megveszik a kocsid a hirdetett áron,odautazol a világ végéről,aztán kezdik a mit engedsz a feléből dumát. Még a papírjait a kocsinak is elveszik meg eltűnnek vele 'vizsgálatra" és órákat váratnak mire visszakapsz mindent ezzel próbálnak puhítani.Tipikus hazug legalja nepperek,már rég be kellett volna záratni .Add el magad magánszemélynek avagy rakd be más kereskedőhöz bizományba valahová.
2018. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 19. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!