Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalat AAA autóval?...

Tapasztalat AAA autóval? Sokkal a meghirdetett ár alatt ajánlanak? Mennyire reálisak?

Figyelt kérdés
Feltettem a családi autót jofogasra, hasznaltautora és hívtak, hogy érdekelné őket és akár helyben készpénzben fizetnek. Érdemes odamenni vagy nagyon alá ajánlanak?
2018. máj. 17. 11:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nekem nincs jó tapasztalatom velük. Eladni még nem adtam el nekik semmit, de vásárolni szerettem volna már. El is utaztam Budapestre miatt, aztán ott szembesültem vele, hogy a meghirdetett autó nem is létezik. Persze rögtön szinte ész nélkül ajánlottak vagy 10 másikat. Az eladásnál, valószínűleg durván áron alul szeretnék majd megvenni tőled, elég csak szétnézni az oldalukon. Egyes autókért, szinte irreális árakat kérnek el. Láttam közel 1 millióért, több mint 15 éves 206os Peugeotot. Gondolhatod, hogy azt akkor mennyiért szerezhették.
2018. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Totalcar-on olvasd el a cikkeket róluk...
2018. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezet fogsz egy munkatársukkal, utána számold meg, hogy minden ujjad, gyűrűd, órád megvan-e.

Kb. ezt lehet róluk elmondani.

A kültelki murvás bodzaszedő kereskedőhöz is előbb mennék, mint hozzájuk.

2018. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittünk egy J Astrát a családban, 2,3 millióért volt hirdetve, telefonban azt mondták, hogy ennyiért megvennék, mikor ott voltunk, akkor meg 1,7 milliót kínáltak érte. Míg ott voltunk, vittek vagy 10 autót, de senki nem hagyta ott. Viszont néztük az általuk kínált J Astrákat, 3 millió körül kezdődtek. Ha nincs messze és van felesleges 3 órátok, akkor egy próbát megér, amúgy inkább hanyagold őket.
2018. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
undorító banda
2018. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne ítélkezz előre, ha tényleg mindenkit lehúznának, már nem létezne a cég. Nem célom megvédeni sem őket. Ha közel van, menj el, kérj ajánlatot. Különben menjél be egy másik kereskedésbe, ami vállal felvásárlást és ott kérj. Én próbáltam így felbecsültetni a 13-as SX-emet. Egyszerűen megnézték a hasznaltauto.hu-n mennyi az átlagár (felszereltségnek megfelelően), 2,5 millió volt, és levontak belőle 500 ezret.

Hát nem egy nagy ajánlat, maradt nálam az autó.

A baj igazából, hogy jogszabályok miatt névre kell vegyék az autót, ami ugye átírás meg egyéb költségekkel jár. Ezt nekik bele kell számolniuk az árba.

2018. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*SX4
2018. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mivel az AAA is keresni akar rajta, ezért gondolhatod, hogy legalább 20%-kal alá ígérnek a piaci árnak. Ez annak jó, akinek mindegy, mennyiért megy el az autó, illetve nem akar, nem tud az eladással foglalkozni. De ha magánszemélyként magánszemélynek adod el, biztosan jobban jársz.
2018. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi vittuk eladni az autonkat 3400 euroert (szlovak aaa autonal, ugyanaz a mocskos ceg szoval vedd alapul!)

Mar meglattak az autot akkor volt 2800 aztan elvittek vizsgalatra ott kimutattak nekik hogy az auto torve volt tobb helyen ( mivel ujonnan vettuk tudtuk hogy az eletben nem volt torve csak beszelik a hulyeseget.) Aztan kinaltak 2200at mert torott volt aztan kimutattak hogy a futomu cseres, kozben volt cserelve 2000 volt a vege. Magyarul 1020000 ft volt a kezdo ok ajanlottak 840000 aztan a tores hulyesegeik utan mar csak 660000 et es a vegen mar csak 600000 lett belole :D nevetseges banda! Ne vidd oda!

2018. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 D. Brasco ***** válasza:
Menekülj!!!!
2018. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!