Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már valaki szórólapon...

Volt már valaki szórólapon meghirdetett 1napos termékbemutatós utazáson? Tapasztalat, megéri?

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog,mert ennyiből sehová nem jutnék el és általában érdekes helyekre szervezik pl csokigyár, fürdő.. kaját is adnak, meg ajándékot. Van valakinek ezzel tapasztalata? Kamu az egész? Persze vásárolni több százezres csodadolgokat nem fogok.

2012. júl. 22. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyim volt egyszer, azt hiszem Kaposváron..agyondícsérte, de hát tudod milyenek az idősek (legalábbis mamám tuti), hogy nagyon örül annak, ha foglalkoznak vele, emberekkel lehet:)
2012. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ú, én is voltam kétszer, anyukám gondozónő, elkísértem az öregekkel. :) Egyszer Bécsben voltunk, egyszer pedig valahol Szlovákiában. A busz kényelmes volt, az öregekkel jól elvoltam, szép volt a táj is, de ugye egész délelőtt az előadást hallgatni... Agyhalál!!! Alig bírtam ki úgy, hogy el ne aludjak. A főzőrendszertől kezdve a biomatracon át meghallgatni mindent, a gagyi ajándék késkészletért vagy sörnyitóért, hát... Nem könnyű. Ha határozott tudsz maradni, hogy "Nem, nem vásárolom meg." (2 perc múlva) "Nem, részletre sem vásárolom meg." (2 perc múlva) "Nem, még mindig nincs 310ezer Ft-om 5 fazékra.", akkor jó, mert (ezt leszámítva) tényleg nem drága. :) Egyszer próbáld ki, annyit megér, de ne hagyd magad rábeszélni semmire!
2012. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Ide csak öregek járnak?
2012. júl. 24. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Ezen a kettőn, ahol én voltam a résztvevők 95%-a nyugdíjas volt (gondolom ők a potenciális célközönség, már csak az alapján is, hogy mennyi egészségmegőrző terméket próbálnak rásózni az emberre), és az előadásokat egy kellemes külsejű ("fess") fiatalember tartotta (ehh, micsoda marketing :D ), csak úgy csillogott a nénik szeme. :D

Amúgy egyszer volt erről szó a Naplóban is, talán "nyugdíjas turizmusnak", vagy minek hívták...

2012. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, megtaláltam:

[link]

2012. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! Itt nagyon kakukktojások lennénk azt hiszem, a sok nyugdíjas közt:D De azért nem semmi mennyi lóvéjuk van az öregeknek ilyen hülyeségekre. A bemutatón elszórakoznék ,tv shop élőben.
2012. júl. 24. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
párszor én is elmentem már, az ajándékért, amit osztanak a végén. mindig találnak olyan nyugdíjjast, akit rá sikerül beszélniük a szélhámosoknak valami drága holmi megvételére.Kb a buszjegy árát takarja az ajándék értéke, és kirándultam egy napot--ennyiből megéri.
2014. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!