Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miután kijött a kárszakértő a...

Miután kijött a kárszakértő a baleset másik résztvevőjének biztosítójától, onnantól hozzá lehet kezdeni a jármű javításához, vagy meg kell várni a rendőrségi eljárás végét?

Figyelt kérdés
Még nem közölte a rendőrség, hogy ki a felelős.
2018. máj. 14. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki a felelős , hogy történt az eset ?
2018. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nos még hivatalosan nincs meg a felelős, mert a másik fél védi magát.

Motorkerékpárral mentem a körforgalom felé, a második kijáraton(nyílegyenesen) akartam kihajtani. Megyek a körforgalom felé, balról senki, üres a körforgalom így értelemszerűen behajtok. Tőlem jobbról jön az autó, szembesávból akart behajtani, mert kikerülte a fekvőrendőröket és így oldalbacsapott engem. Nekem zúzódott a bokám és összetört a motorom.

2018. máj. 14. 18:03
 3/6 A kérdező kommentje:
De az autós megvédi magát, ezért nem nyilatkozatatta ki a rendőrség akkor, hogy ő a hibás.
2018. máj. 14. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell tartani amellett hogy tróger volt az autós , esetleg ha a szakértők a logika ellenére téged hoznának ki meg kell támadni a véleményt semmit sem szabad aláírni . Perre is lehet vinni , erről informálódj azért bővebben . A helyszínelők rajzai mit mutattak ?
2018. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A helyszinelok rajzai alapjan is egyertelmuen latszik, hogy mar benne voltam a korforgalomban es, hogy o szembesavban hajtott be a korforgalomba. Amikor eltalalt az elso es a hatso kerekem nyalt egy gumicsikot oldalasan, igy tisztan latszik hol volt a motor ketto kereke az utkozesnel. En egyertelmuen magamat tartom annak, aki elszenvedte a balesetet, de ha valahogy meg is engem hoznak ki hibasnak, akkor termeszetesen megfogom magam vedeni.
2018. máj. 14. 18:24
 6/6 Majatom ***** válasza:
Ilyen vitatott esetben én várnék a javíttatással, illetve utána érdeklődnék mondjuk a biztosítónál, hogy megtámadhatja-e a másik fél a kárszakértői véleményt, ha őt hozzák ki vétkesnek. Mikor én szenvedtem balesetet, kijött a kárszakértő, utána csináltattam is az autót, de nekem már a karszakértő előtt aláírt betétlapom volt, amiben a másik fél elismerte, hogy ő a felelős.
2018. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!