Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kisautót tudok venni...

Milyen kisautót tudok venni 400. 000. -ig de olyat ami nem több 6 évesnél?

Figyelt kérdés
Most gyeden vagyok de lassan visszamennék dolgozni és ahhoz autó kéne, hogy meg tudjam oldani a gyereket is meg magamat is. :/ Szóval olyan kéne ami megbízható mert kisgyereket fogok benne szállítani, és valami kicsi mert nem cuccolok semmit viszont parkolok. Bevásárolni meg utazni nem azzal mennénk.
2010. jún. 14. 17:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mennyibe kerülnek most az autók? Jól látom, hogy 15 éves autót lehet venni ennyiért? Akkor jó nagy marhaságot kérdeztem!
2010. jún. 14. 17:16
 2/15 anonim ***** válasza:
6 éves autó drágább ennél.De egy 10 éves autót kapsz,vegyél egy Golf IV-t vagy akár IIIt!
2010. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez milyen?

[link]

2010. jún. 14. 17:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2010. jún. 14. 17:19
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Egy tíz éves normális állapotú golf 4 extrák nélkül minimum egymillió forint...
2010. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
én a suzuki marutikat ajánlom neked!sok ismerősömnek és nekem is van +ba 1!TÖKÉLETES KIS AUTÓ BÁR RÉGI!de felújitva csoda szép!:) keveset fogyaszt ami neked külön jó mert gyeden vagy:) egy jobb állapotút már 100.000ért kapsz.engem és az ismerőseimet még soha nem hagyott cserben ez a kicsi kocsi.:)
2010. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A Twingo jópofa kis autó, két felnőtt is elfér benne, de ne feledd a gyerekülést csak hátulra szabad bekötnöd, ha a kicsi elmúlt 3 éves! A két-három ajtós modellekben kész tortúra betenni a kicsit, bekapcsolni, ülést visszaállítani, stb... Lehet, hogy nem akarsz bevásárolni, de egy kisgyereknek mindig kell egy csomó cucc, váltóruha, játék, kaja, innivaló, ennek a kocsinak a csomagtartójába alig fér el egy kézitáska.

Azt már nem is említem, hogy ha gond van egy kisautóban kevés az ütközés elnyelő felület, a Twingo tesztjeiben is legtöbbször ott maradt a lába a dumminak.


Én inkább keresnék valami középkategóriás autót a megbízhatóbbak közül, akár még egy-két évvel idősebbet is, ami biztonságosabb, és kényelmesebb is, pl. Astra.

Ha nem félsz az "R" betűs autóktól köztük a Renaulttól, akkor inkább a Megane (Én egy hasonlóval ketté törtem egy Lagunát, és utána még lábon jött haza)

[link]

2010. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erre akkor még sokat kell aludni. :)
2010. jún. 14. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne vegyél franciát vagy olaszt!

Inkább vegyél egy megbízható kis Toyota Yarist vagy Corollát.

Azok megérik az árukat, sosincs bajuk, és nem hagynak ott.

És ez elég fontos dolog, pláne ha gyerek is utazik veled.

Suzuki, Twingo lélekvesztőket nem ajánlom

2010. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Ennyiért el vagy tévedve ha 6 évest akarsz, még a legutolsó Swift 2-esek is 7 évesek, és azokból is ki kell fogni a jót ennyiért, de asszem érdemes lenne azért a kicsit idősebbek között is szétlesni, ugyanis ha eddig nem jöttél volna rá magyarisztánban a kocsik leéléséhez nem kellenek évek, az mehet baromi gyorsan meg lassan is, nincs összefüggés a kor között hanem hogy kitől veszed és leginkább hogy ki szervízelte. Ugyanis te ebben az országban elég lelkiismeretes szerelőt NEM TALÁLSZ! Az én kocsimon az összes hiba 90%-át azok okozták akik eddig hozzányúltak, ha a 20 év alatt senki nem nyúlt volna hozzá, sokkal jobban járt volna.


Amúgy Punto, Fiesta, Japán alsóközepek, Corsa B, F Astra dióhéjban amik közt válogathatsz.

2010. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!