Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krosszmotorosok között sok...

Krosszmotorosok között sok ilyen "tökös" legény van?

Figyelt kérdés
Aki a veresegyházi "Pamut"-tónál úgy rongyol végig a gáton harmad vagy negyedmagával, hogy körül sem néz, úgy ugrat le az aszfaltútra, hogy ott összeütközik az autómmal (elesik), én félreállok, ő pedig "igazi tökös legény" módjára felpattam a mocijára és elhúz, mint aki jól végezte dolgát. (Ez tegnap, 2010 június 13-án délután 5h körül történt.) Nem hápogok a motoroskra és az egyéb technikai sportolókra, de kedves nagydarab dagadék, a fehér idomos krosszmotoroddal, te is otthagyhattad volna a fogad és ha már ilyen tökös vagy, legalább odajössz és megbeszéljük mi legyen tovább. Vagy rosszul gondolom?
2010. jún. 14. 11:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó arc-nak nevezést. :) Igazából semmi bosszúvágy, meg amolyan közhelyes neheztelés nincs bennem, a motorosokkal sincs bajom, nem általánosítok. Az inkriminált dagitól pusztán annyi emberiességet vártam volna, hogyha hülyeséget csinál, akkor odajön és megkérdezi, hogy hogyan oldjuk meg. Velem lehet(ne) egyezkedni, ha nincs rendszám vagy bizti, de látom rajta a szándékot, tuti nem jelentem fel, elmegyünk együtt a lakatoshoz, ő megmondja mennyi az annyi, a srác kifizeti és agyő. Egy fillért sem akarnék húzni róla, nem verném a nyálam. Érdekes példa, egyszer a húgom vezette autóba belészállt hátulról egy ürge. És ott a helyszínen mondta, hogy karosszérialakatos és inkább megcsinálná, minthogy papírozzunk. Szerintem korrekt ajánlat volt, amit el is fogadtunk. Vagy még idén télen a másik kocsi tükrét levitte a busz. A sofőrnek ugyanaz volt, hogy inkább hoz egy tükröt, de ne legyen belőle "esemény". Miért is ne fogadtam volna el. Harmadnap hozta a tükröt, mi felraktuk a sógorommal és kész. A mostani eset nekem privát bosszantó, mert 3 hete vettem az újszerű állapotú szemrevaló kis sportkocsit, vigyázok rá, mint egy kis ékszerdobozkára, és tessék...
2010. jún. 15. 18:58
 12/19 anonim ***** válasza:
Elég gerinctelen egy motoros lehetett, motorosokbol is van rendes meg gerinctelen ugyan ugy autosbol, velem ojan volt h mentem a motoral auto ki ment melém jőtt szembe egy auto és rám huzta a kormányt én bele estem az árokba ő meg ált ki szált a kocsibol akkor még meg se mozdultam h ősze szedem magam ere fogta aztán visza szált a kocsiba és hama elindult kapartatva. Egy másik autos meg egy motoros ált meg h jól vagyok-e. De az autos leirta a rendszámát és oda adta. Ez kb 1 hete tőrtént.
2010. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

21:13:

Remélem feljelentetted!

2010. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Milyen autód van és mennyi lett a kár?(csak érdekel,második voltam)
2010. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, kihívtam a rendőrséget, ők felvették a témát és eljárást indítanak. A motor az úton is hagyott félreérthetetlen nyomot. Az autó: Porsche Boxster. (Nem szoktam hencegni vele, vagy nagyképűzni, de mivel valaki megkérdezte, így nem érzem annak.)
2010. jún. 16. 06:22
 16/19 anonim ***** válasza:
Az szép autó:) Így még rosszabb hogy összetörte:S Mennyire tört össze a kocsid?Gondolom jó pár száz ezres a kár egy ilyen drága autóban:S
2010. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

22:24

Nem jelentetem fel mivel h jogositványom nincs és én is megűthetem volna a bokám.

2010. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ezt a legutolsót nem értem. Ezt nem én, a kérdező írtam.
2010. jún. 20. 09:35
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudom nekem irták h remélem h fel jelenteted és én ara irtam ezt.
2010. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!