Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krosszmotorosok között sok...

Krosszmotorosok között sok ilyen "tökös" legény van?

Figyelt kérdés
Aki a veresegyházi "Pamut"-tónál úgy rongyol végig a gáton harmad vagy negyedmagával, hogy körül sem néz, úgy ugrat le az aszfaltútra, hogy ott összeütközik az autómmal (elesik), én félreállok, ő pedig "igazi tökös legény" módjára felpattam a mocijára és elhúz, mint aki jól végezte dolgát. (Ez tegnap, 2010 június 13-án délután 5h körül történt.) Nem hápogok a motoroskra és az egyéb technikai sportolókra, de kedves nagydarab dagadék, a fehér idomos krosszmotoroddal, te is otthagyhattad volna a fogad és ha már ilyen tökös vagy, legalább odajössz és megbeszéljük mi legyen tovább. Vagy rosszul gondolom?
2010. jún. 14. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt van meg a vélemény a motorosokról.
2010. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Rendszámát felírtad?Ha igen jelentsd fel.Ha meg nem volt neki,akkor sajnos ezt már baszhatod!Aki baleset után otthagy,az 1 paraszt,autósok,motorosok,akárki megteheti ezt...Keletkezett kár az autódban?Ha igen akkor kimész oda még máskor is,megkeresed a dagadtat,és elkapod!Esetleg rendőri kísérettel,vagy kihívod a rendőrt amikor már megláttad a dagadtat.Egyébként a motorjából egyértelműen bebizonyítható hogy ütközött a kocsiddal!
2010. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Autós-motoros: örök vita. Emberek vagyunk, jellemmel. Ki ilyen, ki olyan. Szerencse, h nem sérült meg senki.

Dagi, le az arccal, vállald magad..!

2010. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A leghülyébb dolog az élettől, hogy pont én vagyok az, aki mindig is tűzzel-vassal irtottam ezeket a sztereotíp közhelyeket, hogy biciklis vs autós, autós vs motoros stb stb. Mivel motoroztam is régen, sokat biciklizem és a legtöbbet autózom, így nekem az "élni és élni hagyni" alapelv a "hitvallásom". Tehát sosem az általánosítás. Ez a fazon valamiért nem akart színt vallani. Amúgy rendszámot nem láttam a gépen, pedig tuti, hogy nagyobb köbcentis volt 50-nél. Valami enduró vagy krossz motor volt (hülye vagyok hozzá), arra emlékszem, hogy mintha fehér lett volna a sisakja és a motoron lévő sárhányó és markolatvédő idomok. És elég nagydarab, pocakos fickó volt . Amúgy a rendőröket kihívtam, felvették az adatokat, fotóztak és mondták, hogyha meglátom az illetőt, nyugodtan hívjam őket és elkapják.
2010. jún. 14. 15:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos Veresen van belölük böven, Én is ott éltem jó pár évet. Légvonalban az M3-as irányába, van egy maszek motocross pálya és oda járnak. Azóta vannak rohadt sokan, amióta a sok újgazdag majom kiköltözött Peströl. Valószínüleg Csonkás, Revetek, Viczián vagy a Hegyek környékén lakik valahol.
2010. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12:13: Cross motorokat nem lehet lerendszámoztatni :)
2010. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne lerendszámoztatni, legalább baromságokat ne beszélj, ha nem értesz hozzá!
2010. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

azt lehet lerendszámoztatni ami megfelel a közlekedésben való részvételnek, lámpa stb..


nos ez az ÖSSZES crossról hiányzik..

te szerintem kevered az enduróval..

2010. jún. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És olyan motorral vajon miért megy ki valaki a közútra, amit nem lehet rendszámoztatni?
2010. jún. 15. 07:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért, h eljusson a pályáig, anélkül, h trélereznie kelljen. Amúgy a szöveged alapján jó arc vagy, Kérdező, csak most balul ütött ki ez az eset. Lehet, h a dagi zavarba jött a perectől..
2010. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!