Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem mondogatják az...

Miért nem mondogatják az emberek hogy az ő kis dízel motorja 4liter alatt evett?

Figyelt kérdés

totalcar erőmérő tesztben ugyanaz az 1.4pd tdi motor szerepelt mint az enyém.

a tulaj aki több mint 10 éve használja az autót annyit mondott a fogyasztásra hogy: országúton 4,5 literes fogyasztással is elmegy. Az én ugyanilyen motorommal többször produkáltam a 3,7 liter fogyasztást egész pontosan. (2dagadt emberrel +én +csomagtartó teli)

Nemhiszem el hogy ő nem érte volna el egyszer se ezt a fogyasztást. Biztos elérte. De akkor miért nem emelte ki? Miért mondott 4,5 litert az autójára mikor ennél az adatnál 0.8 literrel kevesebbel is beéri.?


2018. máj. 5. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szövegértés egyes, aranka. Mondjuk nehéz nálad eldönteni, hogy tényleg ennyire hülye vagy-e vagy csak tetteted.
2018. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

nemond hogy egyes

holnap érettségizek magyarbol

2018. máj. 6. 11:15
 13/19 A kérdező kommentje:

ha problémád van privátba írj

végén még azthiszik a sok kommentröl hogy megválaszolták a szintén egyszeru kérdésem, de sajnos csak a trollok, unatkozók válaszolnak hulyeségeket

2018. máj. 6. 11:17
 14/19 anonim ***** válasza:

Tudod, hülye kérdésre...


Meg aztán amilyen a mosdó, olyan a törölköző.


Privátot meg írjon neked akinek két anyja van.

2018. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
szellemi kapacitásod tejét mutattad meg :)
2018. máj. 6. 12:54
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

<facepalm>

Tejét. És én vagyok a hülye.

</facepalm>

2018. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Jólvan Bundikám. Nagyon szépen mutatja az oktatás színvonalát hogy te érettségizni mész. Egyébként meg megválaszoltuk a kérdést. Nincs három emberes full autós négy liter alatti. Hacsak nem erre gyúrsz. Átlagba nincs ilyen. Kész.
2018. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

megválaszolásnak csak ti hiszitek az ostobaságot.

ezekszerint nem hiszitek el :,D

sajnálom hogy ennyire kimaradtok a gondolatotok által a valóságban lezajló valódi eseményekről.

ezek után már nemis várok érdemleges választ mert látom képtelenek vagytok erre szellemileg és tapasztalatilag is

cinkes.

2018. máj. 6. 14:41
 19/19 anonim ***** válasza:

A "kiskomputer mindig csal".

Akár felfele akár lefele.


De jó hír: kalibrálható, hogy pontos legyen. Apáméban és a sajátomban is be tudtam lőni, hogy max. +-1 decit tévedjen. A módszer: vezeted kijelzett értékeket, a tankolási mennyiségeket és megtett kilométereket mindig fullra tankolva. Lehetőleg szinte üres tankra rátöltve, hogy a hibaarány kicsi legyen.

Majd ha van már van kb egy tucat tankolási és így átlagfogyasztási értéked, akkor kiszámolod, hogy mennyi a "kiskomputer" átlagos tévedése %-ban. Szinte biztos, hogy +-15-ön belül lesz, így a megkapott értéket beírva a műszerfal adaptációs menüjébe (diagnosztikai kábel kell hozzá) a későbbiekben, már pontos lesz a fedélzeti által kijelzett érték.

2018. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!