Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem mondogatják az...

Miért nem mondogatják az emberek hogy az ő kis dízel motorja 4liter alatt evett?

Figyelt kérdés

totalcar erőmérő tesztben ugyanaz az 1.4pd tdi motor szerepelt mint az enyém.

a tulaj aki több mint 10 éve használja az autót annyit mondott a fogyasztásra hogy: országúton 4,5 literes fogyasztással is elmegy. Az én ugyanilyen motorommal többször produkáltam a 3,7 liter fogyasztást egész pontosan. (2dagadt emberrel +én +csomagtartó teli)

Nemhiszem el hogy ő nem érte volna el egyszer se ezt a fogyasztást. Biztos elérte. De akkor miért nem emelte ki? Miért mondott 4,5 litert az autójára mikor ennél az adatnál 0.8 literrel kevesebbel is beéri.?


2018. máj. 5. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen jogos a kérdés. Minden motor minden karosszériában ugyanannyit fogyaszt, tök mindegy, mekkora a bódé és milyen a tömege. Az is mindegy, hogy ki vezet, a vezetési stílus nem befolyásolja a fogyasztást.
2018. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert ők nem akarnak rekordot állítani ezres fordulaton remegtetve. Neked is csak akkor sikerül mikor tesztüzem van. Egyébként nem.
2018. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

gondolom ő rendesen számolta a fogyasztást. teletankok között l/100km-re visszaosztva. ha jól emlékszem éves átlagról beszélt.

te meg rápillantasz a pillanatnyi fogyasztásmérőre a lejtőn és attól vagy boldog.

vezesd a tankolásaidat spritmonitoron, az nem hazudik

2018. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

simán elírás történt..az nem 4,5 litert fogyasztott, hanem 4,5 litert visszatermelt..

...nem akart nagyon dicsekedni...hogy nézne az ki?

2018. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Aranka, aranka, megint provokálsz. Mi ez a baromság, hogy dízel oszt' ilyen sokat eszik? Az enyém másfél literrel elmegy. Városban! Ja, és nyergesvontató.
2018. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Neked is csak akkor sikerül mikor tesztüzem van. Egyébként nem."

Nyílván nem lejtőn és a kis kompurert adataival mértem a 3,7 litert :) szkeptikusak vagytok

látom a válaszolók között nemnagyon volt még alacsony fogyasztású autótok.


(igaz a kis komputer is 3,7et írt)

2018. máj. 5. 20:16
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen nyilván három emberrel meg full csomagtartóval háromhetet eszik városban meg pályán 130 nál nem? Pláne az egynégy pédétádé.

Maximum főúton nyolcvannal 1100 on remegtetve. Többi csak mese.

2018. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na az enyém meg 12-15 litert eszik. Benzinből. Mert ez autó, nem olajkályha.
2018. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Robogód kész már aranka?:D
2018. máj. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

olajkályhát mire érted?

az autó mert 12litert eszik?

autónak minősul minden önerőből menni bíró 4 kerékre szerelt váz szerintem

2018. máj. 6. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!