Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 évesen első autónak ciki...

20 évesen első autónak ciki egy 2003-as Suzuki Wagon R+?

Figyelt kérdés

Ez 600K.


Én ezt tudnám venni... Viszont az egyetemen mindenkinek legalább egy max 1-2 éves Swift-je, vagy Yaris-a van...

Tudom, hogy nem kéne ezzel foglalkozni, de nem lenne nagyon ciki?


2018. máj. 2. 09:34
1 2
 1/18 crudy ***** válasza:
100%

Ki a leegett budos f....szt erdekel h ciki e vagy nem? Há húsz eves vagy, nem 15 h vagizz a meno cucokkal. Es a keteves swift az meno? Azzal megy minden este a race mi? Kuposztogatas meg grillezes a csomagtartoban. A nok elaznak mar ha meglatjak messzirol. Azt mondja mindenki: "aazt neeezd, itt jon a suli legmenobb arca a keteves 1.2es swfittel de leszopnam"


Vegyel nyugodtan egy wagon r-t ha azt nezted ki, jarasra van kitalalva, elvegzed a sulit es olyan gepet veszel amit akarsz.

2018. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a ciki, ha valaki egy autót státusszimbólumnak tekint, vagy azon keresztül mér másokat. De megjegyzem, hogy ha neked ez fontos, 600 ezerért is tudsz olyan autót venni, ami valamennyire eredeti, és kifejezheted vele magad. Ugyanakkor a Wagyonőr egy praktikus és alacsony fenntartású autó, nem kell szégyellni.
2018. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
91%
Ez a kérdés ciki, de nagyon 😢
2018. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 D. Brasco ***** válasza:
0%
Szerintem rohadt ciki!Vegyel inkább valami frissen nímetbű bizniszre behozott szétrohadt 40gazdás belét a földön húzó bmw-t!!
2018. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kéne, hogy ciki legyen, de simán előfordulhat, hogy emiatt nem barátkoznak velem, esetleg piszkálnak.

Mindenki ilyen hipszter és a hibrid swift ami még elfogadható nekik... De többeknek 20-21 éves létükre 20-21 millás kocsijuk van.

2018. máj. 2. 10:09
 6/18 anonim ***** válasza:

De miért pont wagon r+?


Vezettél már olyan autót, elég gáz ám neki az úttartása, főleg erős oldalszélben...

Ha a hely miatt veszed akkor "megértem" de inkább swiftet vennék a helyedben :)

2018. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Dehogy az. Én csak azért nem vennék, mert baromi kicsi a csomagtere, viszont ha neked csak arra kell hogy közlekedj vele és nem pakolnád agyon az autót akkor tökéletes.

Én azért vettem Opel kombit 23 éves létemre ami fura egy ilyen fiatalnak, mert én gyakran jártam anno maszekolni, meg sokat jártam horgászni és a kombi volt a legmegfelelőbb erre hogy kényelmesen elférjenek a cuccaim, meg ha többen megyünk ne kelljen préselődniük a hátsó ülésen. Holott én Wagon R+ autót vezettem először, azon tanultam meg, az volt az oktató autó, és szerettem azt vezetni, és gondolkoztam rajta hogy veszek egy olyan autót magamnak, de mint írtam nekem a csomagtér nagysága volt ami miatt nagy autó kellett.

2018. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen van minden egyetemistának ilyen kocsija?
2018. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Budapesti Metropolitan Egyetem.
2018. máj. 2. 10:36
 10/18 anonim ***** válasza:

Vedd meg, és csinálok rá neked "A másik kocsim egy Mercedes" feliratú matricát.

Ugyanakkor nem értem, miért lenne ciki azt mondani a többieknek, hogy nézzétek el nekem, hogy 20 éves koromra nem tudtam még munkával összeszedni egy komolyabb autóra való pénzt. Elvileg azért jársz suliba, hogy az ott tanultakból tudj majd megélni.

2018. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!