Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 GLX (2005)...

Suzuki Swift 1.3 GLX (2005) vagy Honda Jazz 1.4 (2003)?

Figyelt kérdés

500-650e Ft a max büdzsé, ilyen áron Hondából több akad, a Suzikiból szinte alig 1-2.


Mit javasoltok? Megérné a Suzuki az extra 200e Ft-ot? Fenntartás, szervíz, alkatrész árakban versenyképes a Honda?


2017. szept. 14. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális állapotú jazzek kétszer ennyiért mennek. Swiftet is nehéz ennyiért normálisat venni. Szvsz ennyi pénzbe nem fog beleférni normális állapotú, csak ezeknél öregebb.
2017. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2005 Swiftet nem kapsz 500-650er, legalabbis normalisat biztos nem.

A regebbi (2003-ig gyartott Swift) makulatlan allapotu megy 400er...


850-900ezertol kezdodnek a keves kilometeresek..


En december elejen vettem 139e kilometerrel egy 2005 Swiftet, klima nelkul. Mivel kellett nekik a penz, 700 + eredetisegvizsgaval odaadtak, de vannak rajta karcolasok.. Ra 4honapra generator baja lett = javitas 50ezer


Most 2honapja elromlott a koz.zar, javitasa,csereje 22ezer volt.


Kulon kellett ra nyari gumikat venni+felniket, az is 60korul volt.


Tudtak mikor kell kiszallni belole, ezert is kertek ennyit erte.(utolag okos az ember)


Ezzel csak azt akartam mondtani, hogy normalisat tuti nem fogsz kapni ennyiert, csak amivel szivsz.


Ettol fuggetlenul jo auto, alkatreszeket jo arban lehet szerezni hozza, furge, alacsony fogyasztasu, nekem még tetszik is:)

2017. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!