Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway RY6 vagy Keeway F-Act...

Keeway RY6 vagy Keeway F-Act Racing-et érdemesebb-e venni, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Tervezem eme két robogó közül az egyik vételét, de ha ebben az árkategóriában (220-230ezer) tudtok más márkájú robogót is mondani, ami még erősebb is, jobb is (bármilyen márka jöhet, csak a noname kínai sz*rokat ne mondjátok:D) akkor lécci írjatok! Vagy csak annyit, hogy a kettő felsoroltam közül melyik a jobb!:)
2010. jún. 12. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jajj megint ne oritsetek meg a simsonnal....kedves kerdezo nem azt irta hogy simsont kar venni...
2010. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

A Gilerra Runner szerintem nagyon szépen néz ki, használtan 220 alatt is kapsz, megbízható, és nem kínai.

Nézz utána, én csak ajánlani tudom.

2010. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi, meglesem:)
2010. jún. 19. 19:01
 14/15 anonim ***** válasza:
keeway TX supermoto-m van. nem robogó, de a márka megegyező. azért lett ilyen, mert fele annyiba kerül, mint a többi váltós 50es a kategóriájában. az első 40km után beszedődött a kipufogó. a fék-karra nem tettek anyacsavart alulról, ha nem veszem észre, akkor kezembemarad a fék, énmeg már nem vagyok itt. beakadt 1x a gáz. a tükör elkezdett forogni meg libegni a rezgéstől menet közbe. a gyárból már rossz karburátorral adták ki. a kábelezés is szar. rossz ránézni 1-2 kábelre. szégyen, hogy van képük úgy berakni, hogy jó, hogy meg nem törik. a kuplungzsinór olyan közel van a kipufogóhoz, hogy elégette a műanyagburkolatát. 1x eldőlt (nem haladás közben, hanem álló helyzetbe) és letörött az első fék karjából egy rész, aztán fogni se akart. EBBE A KEEWAYBA CSAK 1200KM VAN!!! és ennyi probléma. énis kacsingatok valami Honda CBF/R 125ösre. valami ilyesmit szeretnék venni, ezek tuti megbízhatóbbak. ha motorozni akarsz, és nem szerelni, akkor Keewayt ne! ha robogót akarsz, akkor ajánlom a Honda Zoomer-t. könnyű, terepre is alkalmas, tűrhető teljesítménye van, és méretéhez képest nagy nyomatéka. még előnye, hogy 4t, és hogy Honda.
2010. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem is volt karburátor gondom Keeway-el. Kár, hogy ilyen rossz motorok, pedig 50 ccm-es kategóriában szép váltósokat hoztak össze, csak silány minőségben.
2010. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!