Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway RY6 vagy Keeway F-Act...

Keeway RY6 vagy Keeway F-Act Racing-et érdemesebb-e venni, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Tervezem eme két robogó közül az egyik vételét, de ha ebben az árkategóriában (220-230ezer) tudtok más márkájú robogót is mondani, ami még erősebb is, jobb is (bármilyen márka jöhet, csak a noname kínai sz*rokat ne mondjátok:D) akkor lécci írjatok! Vagy csak annyit, hogy a kettő felsoroltam közül melyik a jobb!:)
2010. jún. 12. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo a keeway is nagyon noname szar ez 100 szazalek. Vegyel inkabb valami markasabb robogot pl: yamaha, suzuki, honda, piaggio, gilera, aprilia, malaguti ezek kozul valassz inkabb 220 ezer korul nagyon jokat tudsz ezen markak kozul valasztani...ne vegyel keeway nagyon szarok...
2010. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A Keeway is kínai.Nekem is az van.Egy nagy rakás szar,nehogy megvedd.Inkább vegyél ezen az áron olasz vagy japán használt robogót.Az legalább nem esik szét.Komolyan, csak jó szándékból írtam!!
2010. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó, akkor hallgatok rátok és nem veszek Keeway-t!:) De akkor azok közül a márkák közül amit a kérdező felsorolt melyiket a legérdemesebb venni?
2010. jún. 12. 20:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok, 1 válaszoló sorolta fel nem a 'kérdező' :D!
2010. jún. 12. 20:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Elso vagyok ezek mind jok de pl vehetsz egy jo allapotu Yamaha Aeroxot, Piaggio Zip stb, Malaguty f12, f15. Nezz utana...
2010. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jah es ismet elso szerintem inkabb egy tuningmentes robogot vegyel tovabb birja
2010. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elso vok

[link]

[link]

[link]


Pl ezek tettszenek?

2010. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aha, főleg a második!
2010. jún. 12. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem Motowell Rs-em van. Ez Magyar de kínában rakják össze vagy hogy van, de nem rossz motor és a tavalyi gyerek betegségek is javítva lettek. Ezt szerintem újonnan érdemes még csak venni(én tavaly elsők között vettem) 320.000Ft-ért.

Használtak közül Yamaha Aerox, Aprilia Sr bármelyik széria de csak karbisba stb..

2010. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha 50 köbcenti, akkor:

Yamaha

Simson

2010. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!