Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye az opel...

Kinek mi a véleménye az opel vectra a tipusú személygépkocsiról első autonak jó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, 100 LE körüli benzinessel tökéletes lenne.

csak vigyázz mert sok agyonhajtott van

2010. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes!

HA 2000cc,-est veszel, akkor abba ugyanaz a motor van mint a régebbi calibrákban. (1989ccm, 8 szelep), csak a váltója más.

Elnyűhetetlen motor!


ha 1.6 ost veszel, kalkulálhatsz olyan 7-10 literes benzinfogyasztással, ami erősen függ a lábad súlyától.

2010. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz várom még a komentjeiteket
2010. jún. 12. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
1.7-es dízellel az életbe nem megy tönkre nagyon jó
2010. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Legkisebb motor az 1.8, az alatt felejtsd el!
2010. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17:17 csak szerinted... ki mondta hogy benzinest kell venni? abban tényleg kicsi az 1.8 alatti, de a dízel motor a legjobb az opelekhez, azok elnyűhetetlenek
2010. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 1.6-os van, tökéletes.
2010. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy valamire vigyázz.

Nagyon jó autó az opel vectra, csak tele van agyonhajtotakkal a használtautó piac. Egyik barátom sikeresen kifogott egy ilyen autót, és legalább már félmillió forintott költött rá, és még ki kell cserélnie a komplett felfüggesztést, a computert, a féktárcsákat.


Ha megveszed a vectrát akkor a szervíz után azonnal vegyél alumínium leömlőket, mert gyárilag öntöttvas leömlők vannak és eléggé hamar ki szoktak lukadni.


Valamint az elektromos ablakemelők amik előszeretettel szeretnek tönkremenni.


De ha sikerül kifognod egy jó példányt akkor nagyon jó társ lehet az utakon.


U.I. én ezt annak ellenére írtam le hogy BMW b*zi vagyok, és nem erőltetem rá senkire a BMW-t mert neki lehet hogy más tetszik. Ezt azért írtam le mert nem az összes ember olyan akinek BMW-je van, hogy mindenkire azt akarja ráeröltetni.

2010. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!