Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány havi jövedelmet észszerű...

Hány havi jövedelmet észszerű (új) autó vásárlásra fordítani?

Figyelt kérdés
Az utakon rengeteg 7millió+-os újautóval furikáznak (jobb Skoda is ennyi pld). Ez 500ezres nettő havi bérrel számolva is 14 havi kereset. Az nem túl sok befektetett munka egy autóért? Szóval, ti hogyan kalkuláltatok vásárláskor?
2018. ápr. 13. 20:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

17: Nem teszem a fejem semmire és nem hiszem hogy császár lennék mert a szüleim veszik a kaját.

Bár gondolom akkor lennék nagyon király mindenki szemében ha 20 éves Swiftem lenne, albérletben laknék, és hó végén egy forintom nem maradna mert minden elmenne az albérletre.

Még jó hogy senkinek nem akarok megfelelni.

Viszont az tény hogy lassan 4 éve fizetem az autóhitelt, és ez idő alatt a 2.3 millió félretett pénzem megdupláztam. De biztos én csinálok rosszul valamit.

Nekem az új autó fontos volt, hosszú távra tervezek vele, tudni akarom hogy tényleg milyen állapotban van és hogy volt eddig szervizelve.

Ja és 2.5 millió forint hitelről beszélünk, nem értem miért kell rosszul lenni tőle.

És kedves 17-18-as 1 darab lakáshitelünk lesz, bár látom az 580-as fizetéshez értő olvasást nem várnak el.

Lefogadom hogy akik itt leszólnak azoknak 25 évesen nem volt sem külön lakásuk sem 4 éves autójuk.

De mindegy... hiszen én "zseni" vagyok :)

2018. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Te menthetlen vagy, majd egyszer számold ki mennyit buksz a marhasagodon, de nem baj kellenek az ilyen emberek, valakinek ki kell termelnie a fizum:) remélem veszel meg fel ilyen hitelt:)
2018. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kiszámoltam bogaram :) 360.000 forintot bukok, de ennyit megért nekem ;)
2018. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy a te autód nem veszít az értékéből.., nah mindegy majd ha magadat kell eltartani 180 boldog lesz kopp.... De szerintem vegyél új autót ki kell termelned a fizum:)
2018. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 walk w1th mee ***** válasza:
én is szüleimnél lakok,és nem is fogok innen elköltözni,egy udvaron 2ház,minek kezzek lakást venni neadjisten épitkezni?:D ennem adnam,innom adnak,dolgozgatok stb ,jól megvagyunk.De , új autót nemvennék se hitelre se semmire.
2018. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!