Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan működik az autómban a...

Hogyan működik az autómban a riasztó?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy autót, van benne riasztó, de nem sikerült rájönnöm hogy hogyan lehet bekapcsolni.Adtak hozzá két kulcsot, mindegyiken van egy kis fekete "kocka" rajta egy gombbal, de hiába nyomtam meg nem történt semmi.
2010. jún. 11. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Azok a "kis dobozok" mik? Távirányítók? Ha igen, ellenőrizd az elemeket bennük. Jó volna tudni, hogy az autóban centrálzár van-e és az irányítóknak mit is kell működtetni.

Kulccsal nyílik? Akkor nem riaszt?

Ha nem igazodsz ki, akkor autóvillamossági szerelőt javaslok.

2010. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen azok távirányítók:D

Van benne centrál zár is, működik f*szán, elég csak a vezető oldali ajtóban elfordítani a kulcsot és lezár az összes ajtó.

Nem hiszem hogy le vannak merülve a távirányítók mert amikor megnyomtam villant egyet pirosan.

2010. jún. 11. 17:58
 3/5 anonim válasza:
Nekünk az autóban úgy van ,hogy ha bezárjuk akkor automatikusan bekapcsol a riasztó nem kell két gombot megnyomni. Úgy tudod kipróbálni ,hogy az ajtónál van egy olyan valami ,hogy mikor becsukod az ajtót akkor az bemegy és mikor kinyitod akkor az kijön, az érzékeli ,hogy mikor becsülöd az ajtót ne égjen bent az a kis égő . Azt a valamit benyomod és bezárod az autót(az ajtót nem csukod be), miután bezártad az ujjad elveszed és akkor meg kell induljon a riasztó. Ha ez nem sikerül akkor lehúzod az egyik ablakot , becsukod az összes ajtót és bezárod. Miután bezártad kinyitod bentről az ajtót és akkor is megkell induljon a riasztó.
2010. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszan kell nyomni a gombot, ennyi...
2010. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg csak hosszan kell nyomni:D
2010. jún. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!