Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó első autónak? ( Mazda RX8 )

Ez jó első autónak? ( Mazda RX8 )

Figyelt kérdés

A magas fogyasztásra már felkészültem, csak ettől a 230LE-től félek kicsit, hátha nem tudom uralni a kocsit..

[link]


2010. jún. 9. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ezzel akarod égetni magad? ez csak 231 lovas...


ez kell neked: [link]


a 450 lóerő segít a biztonságos vezetésben, hisz itt egy elnézett előzésnél csak egy nagy gáz kell és már be is fejezted + az erősebb fékek miatt könnyebben meg is tudsz állni, az ára pedig annyi, mint az RX8, de azzal szemben, ez nem wankel, ami azért jó, mert megbízható. jah és van érkondéson, éjbíesz és szídís rádijó.


sok sikert a döntéshez!


ui: a kocsit majdhogynem megvettem, de szerencsére találtam egy 660 lovas ferrari enzot 3 és fél millióért, ezértinkább felvettem egy milla hitelt.

2010. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vedd meg, és told neki. Tudok rá egy kiváló utat neked. Lovasberény-Velence közötti átkötőút kiváló rá. Csak tolni kell neki. RX8-at a mazsoláknak!!
2010. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
vegyél inkább Lotus Elise-t!
2010. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél egyszerűbb, mindenképp olcsóbb és könyebben belátható autót elsőnek

pl: egy vw golf 3-as ami 500e ft-ból névre írva is megáll, tud is menni,de nem fogsz felcsavarodni vele az első fán

és ha az első pár beállásod nem sikerül túl jól akkor is emberi áron javítható, alkatrész sem horror...

2010. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

RX-8 nagyon jó kis autó, de ahhoz hogy ne tedd tönkre jkól kell tudnod vezetni..

Most első autónak vegyél vmi 100 lóerő körülit, aztán majd később egy normál motoros sportkocsit (pl BMW 325, Porsche 944, Toyota Supra) Aztán tána RX-8


Ez wankel motoros és ezzel vigyázni kell.

Indulás előtt 5 perc melegítés, mikor megállsz hagyod még járni a motort 5 percig és csak utána állítod le..

És még sok minden.

Ha ezeket nem tartod be 1 hét alatt megölöd lazán

2010. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mennyi irigy szuzukis :D


Ne félj a lóerőtől, ha eléggé tiszteled az autót és számítasz arra hogy lesznek olyan pillanatok amire nem számítottál, akkor nem lesz gond.

Nekem is ~220 lovas az első (még megvan), és hát megtanultam tisztelni a fizikát, előzékenyebb vagyok benne, stb.

Mondjuk én a helyedben az ilyen wankel motorosokat 'kettőfélért' nagy ívben kerülném, valami elterjedtebb konstrukció után kéne nézned szerintem.

2010. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

mindjárt jön a válasz: E30 M3


már látom...

2010. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
haggyátok már szegényt (: Ha első autónak egy ilyen autó, akkor apucinak meg anyucinak otthon lehet pénze rendesen, azért gondolom ezt ti is tudjátok. Első autónak kicsit húzós, kezdj valami kisebbel. A haverok meg a csajok előtt villogni tudsz máskor is, de akkor legalább nem töröd magad össze. Az én első autóm egy Fiat X1/9 volt nemrég, és nekem teljesen megfelel. Bár legszívesebben egy GTi suzukival kezdtem volna, mert abból van otthon egypár. De hát ez van,a pénz az úr. De szorítok, és vigyázz magadra ha ezt veszed meg.
2010. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!