Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó első autónak? ( Mazda RX8 )

Ez jó első autónak? ( Mazda RX8 )

Figyelt kérdés

A magas fogyasztásra már felkészültem, csak ettől a 230LE-től félek kicsit, hátha nem tudom uralni a kocsit..

[link]


2010. jún. 9. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"hátha nem tudom uralni a kocsit"

Ez nem a lóerőtől függ, hanem a sebességtől. Márpedig bármennyire is hihetetlen, ezzel az autóval is lehet lassan menni. Akkor meg túl nagy baj nem lehet.

2010. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Persze nagyon jó hülye gyerek, utána meg ártatlan emberek haljanak meg miattad az utakon..
2010. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írta. Ha nem fogsz elszállni attól a 230ló van alattad akkor baj nem lehet, nem csak 150 feletti tempóra van tervezve... :D
2010. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

*hogy

Bocsi^^

2010. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

szerintem ez kicsit gyenge első kocsinak. A 17 éves fiamnak se vennék már ilyet. Sztem 300 lóerőnél kezdj. LOL


Mellesleg a sofőr számít, nem az autó.

2010. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jó első autónak. Nehezen belátható, nehéz vele parkolni, a Wankel-motor pedig érzékeny szerkezet, nem arra találták ki, hogy azon tanuljon meg az ember fia/lánya vezetni. Alacsony fordulaton rettentő nyomatékszegény, leégeted a kuplungtárcsát, ráadásul nagyon kell figyelni a hőmérsékletet és az olajnyomást.

Talán valami egyszerűbbel kellene kezdeni...

2010. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 lodarazs ***** válasza:
Nem valami tartós konstrukció. Nem véletlenül nem terjedt el a wankel-motor. Ugye a dugattyú 3 csúcsa mindig érintkezik a henger falával, ami ilyenkor kopik...Ez nem javítható, Mo.-n ilyenkor motorcsere.
2010. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy tudom tanuló vezetőknek minimum 500 le-s autó javasolt.
2010. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az ára nagyon jó, de első autónak... nem tudom. Ha kibírod 3 évig, hogy ne küldd meg neki, akkor igen. Más kérdés, hogy úgyse fogod. Német haverom nemrég vett egy 200SX-et (S14; silvia;....), kb 3 hétig volt alatta egészben.


X

2010. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ironikusan szólt a kedves kérdező :)
2010. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!