Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valalit ledudálnak akkor...

Ha valalit ledudálnak akkor mi a válasz rá?

Figyelt kérdés
Nektek mi a válasz? Lehuzódtok vagy inkább satufék?
2018. febr. 20. 20:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamint milyen udvarias mód van arra, hogy valakit arra kérjek hagyja hogy megelőzzem?
2018. febr. 20. 20:02
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ mi a szituáció. Ha valamit benéztem és ledudálnak akkor intek vagy elakadásjelzővel jelzek hogy bocs.

Ha egy bunkó paraszt jön mögöttem 20 centire és villog meg dudál akkor visszalassítok pontosan a megengedett sebességre, ha tovább parasztkodik akkor középső ujj. 2 gázspray meg egy kerékkulcs is ott figyel kéznél ha esetleg valami baj lenne. (Defekt vagy ilyesmi :D)

Ha dudál egy rövidet és előz azzal semmi bajom, jelzek és lehúzódok egy kicsit had menjen.

2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha már ledudálnak, akkor annak komoly oka lehet, teszem azt indokolatlanul lassan haladsz? Egyébként jól írja a #2 ha én voltam balfék, akkor intek és elnézést kérek, én ezt a vészvillogós megköszönést nem használom, mivel az nem arra van...

Ha meg azért dudál, mert egy barom, akkor mielőbb meg kell szabadulni tőle és semmi esetre sem felvenni a stílusát.


Én ha elkezdek dudálni az azért van, mert a másik egy ökör például: városban párhuzamos közlekedésre alkalmas úton hatalmas merci terepjáróval a főnök nem tudni miért húzta rám a kormányt, holott én láttam a tükörjében, hogy jelezte neki a holtteret... vagy főúton nyílegyenes szakaszon nyomja 50-nel és ha jelzed neki, hogy ez nincs rendben, neki áll feljebb vagy éppen az autópálya belső sávja azért áll be, mert a mester úr telefonál 110-nél stb stb

2018. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Satufék soha, én féltem az autóm, nem erőfitogtatni akarok.

A legtöbb esetben, ha ledudálnak, akkor azt joggal teszik (vagyis nem joggal, de a lényeg, hogy én tévedek a legtöbb esetben). Ilyenkor igyekszem elnézést kérni, és nem kakaskodni. Vagy elakadásjelzővel, vagy intéssel, szituációtól függ.

2018. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Gondolkozz el, miért csinálták, és ha valóban feltartod a mögötted jövőt, akkor alkalmas helyzetben segítsd az előzést jobbra tartással! Ok nélkül senkit nem szoktak ledudálni, ahhoz extrém tirpáknak kell lenni. Én még nem találkoztam ilyennel, bár vannak igazi, született tahók.
2018. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én a mai délután Gyöngyös-horr szakaszon kaptam ki egy ilyet. Külsősáv M3 fele vezet, belső hort kb 500 méterrel előbb mentem át, ahol táblán jelezve volt.

Jött utánam valaki talán fekete opellal éd villogott meg dudált mint a hülye.

De addig csinálta még záróvonalon kanyarodó sávban meg nem előzött.

Satufék esetén ő a bűnös.

De hagytam az egészet mert nem vagyok tapló.

2018. febr. 20. 21:44
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem vágtam be elé csak szimplan utolért
2018. febr. 20. 21:45
 8/17 A kérdező kommentje:
+órám 95 mutatott
2018. febr. 20. 21:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszadudálok, még akkor is ha nem nekem dudáltak
2018. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is dudálok, meg szoktak lepődni, hogy az én kürtöm hangosabb, mivel kettő van belőle!
2018. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!