Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba durranógáz (hho)...

Autóba durranógáz (hho) generátor beépítéséhez kell valami engedély? Tuningolásnak számít?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Á, dehogy, azt csinálsz amit akarsz...

Majd találozunk a hírekben.

2018. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2018. febr. 18. 18:28
 3/25 anonim ***** válasza:
Minek akarsz bele ilyen hülyeséget?
2018. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A kevesebb károsanyag kibocsátásért.
2018. febr. 18. 18:42
 5/25 anonim ***** válasza:

Akkor komolyan.

El nem hittem, hogy ezt valaki kérdezi..

Nem, nem számít tuningolásnak, semmi ilyesmit nem lehet engedély nélkül csinálni, de megkockáztatom, hogy nem is tudnád megvalósítani, úgyhogy a kérdés tulajdonképpen értelmét vesztette szerintem.

2018. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem én szerelném bele,hanem aki ezt érti,de ha nem számít tuningolásnak, akkor miért kell engedély ?
2018. febr. 18. 18:59
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem fog változtatni a károsanyag-kibocsátáson, felesleges ezzel vesződnöd.
2018. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Inkább a válaszra lennék kiváncsi, olyantól aki tényleg jártas ebben.Külföldön nagyon sokan használják, de itt nálunk is egyre többen.Csak nem tudom, hogy mit szól hozzá a rendőr, vagy a müszaki vizsgán?Meg lehet oldani ugyis, hogy a motorházba építik bele, de úgy is, hogy az egész felszerelés egy dobozban van amit a csomagtartóba helyeznek el, és csak egy vékony csövön megy a durranógáz, vagy a tiszta hidrogén(tiszta hidrogén szeparátor esetében) a levegőszürőbe.
2018. febr. 18. 19:21
 9/25 A kérdező kommentje:
Még egy kis fogyasztás csökkenést is ígérnek.
2018. febr. 18. 19:22
 10/25 anonim ***** válasza:

Ígérni mindent lehet. Még a totalcar is írt róla, nem működik.

Ha bejártál fizika órára és utána számolsz akkor is az jön ki, hogy nem működhet. :D


Te olyan választ szeretnél ami megtámogat abban, hogy feleslegesen vegyél tízezrekért valamit ami nem jó vagy olyan választ szeretnél ami leírja a valóságot?


Minden módosítás nkh engedélyköteles, ha el van rejtve egy dobozba akkor nem veszi észre senki. A csomagtartóból én nem szállítanék egyszerű csövön robbanásveszélyes gázkeveréket, mert bármi gáz van akkor... :D


Amúgy külföldön hol használják sokan ? Erre azért kíváncsi lennék. Ne kajálj be minden markting dumát mert lehúznak!

2018. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!