Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad-al lenne egy két kérdésem?

Quad-al lenne egy két kérdésem?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdésben a rossz fogalmazásért, de csak így tudtam kiírni. Szóval szeretnék venni 180-200 000ft környékén egy quadot hobbi célra. Csak nincs jogosítványom még semmire, így apám nevére venném. Szóval ez most hogy is működik? mert hallottam sok mindent, azt is, hogy mivel nincs rendszám, így nem is kell jogsi. Ez igaz? Persze tudom, hogy nem is mehetek vele közúton. És még az érdekelne, hogy akkor hol lehet használni, mert ügye földútra is elkell valahogy jutni :-D . Olyan 150-200 ccm-eset akarok. Előre is köszi, és bocsánat az esetleges nyelvtani hibákért, fáradt vagyok.
2010. jún. 7. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
nem amierrt nincs ra rendszam azert TUTi nem szbad menned vele...amugy mezon mesz ha szerencsed van nem fognak el de azert nem szabad m,enni vele es nem is nagyon lehet a nagyobbakat sem forgalomba helyezni...
2010. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Quaddal ha tudsz motorozni, úgyse fognak meg... :D
2010. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!