Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad-ot hogyan lehet forgalomb...

Quad-ot hogyan lehet forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy Yamaha 660-as Raptort, de nem tudom, hogy forgalomba lehet-e helyezni, kaphat-e rendszámot és lehetne-e akár közúton használni? Van határ rendesen a környéken, szóval tudnám használni, de valószínű, hogy munkára is be kellene fogni a kicsikét.Segítsetek légyszi
2011. szept. 23. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon a quad nem helyezhető forgalomba. Csak hobby célra használhatod a kertedbe.
2011. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm... nekem így is jó :D ha a rendőr télen 20 centis hóba el tud kapni akkor meg is érdemli hogy megbüntethessen, mert beazonosítani semmivel nem tud ezek szerint... akárkié lehet az a quad nem ? :) sejtettem egyébként hogy valami gixer lesz ezzel, de nem baj, mert ettől függetlenül KELL :) hatalmas élmény... köszönöm a segítséget
2011. szept. 23. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
De papírok legyenek nálad. Hogy amikor felkenődsz a fára, tudjanak azonosítani.
2011. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha más EU államból hoznál be quadot, aminek kint van rendszáma, papírjai, akkor itt is meg kell adniuk.
2011. szept. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért kenődnék fel a fára? Nem is értem az ilyen válaszokkal minek is szenvedtek... nem azért írok ki egy kérdést hogy ilyen cinikus beszólásokat olvasgathassak.. unom már az ilyen sz*rházi embereket, ilyenekkel vagyok körülvéve és kezd elegem lenni belőlük-.- nah szeva
2011. szept. 25. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 07:28


Butaságot írsz. Csak egy ellen példa a válaszodra. Ha már külföldön egy segédmotorral 2 személy is közlekedhet akkor ha behozok onnan egy segédmotort akkor itt is 2 személy mehetne vele. De nem így van.

2011. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
így van, erre én is gondoltam, de valamit mégis jó lenne kitalálni hogy forgalomban is lehessen használni, és amikor a rendőr megállít akkor mosolyogva adhassam oda a forgalmiját :) szerintem kell hogy legyen valami "kiskapu" ezzel kapcsolatban...
2011. szept. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!