Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok forgalomba...

Hogyan tudok forgalomba helyezni egy 125 ccm-es Aprilia AF1-et úgy, hogy nekem 50-esként van egy adásvételim hozzá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a motor külföldön futott, akkor úgy, hogy kell a kint érvénytelenített forgalmi, hozzá a kétnyelvű adásvételi a tulajdonostól, és ha mindez megvan, akkor kell egy dokumentum, ami igazolja, hogy sehol a világon nem keresik a motorodat... Ha nem a kinti tulajtól vetted, akkor az összes eddigi tulajtól kell az adásvételik másolata, akik vmikor is tulajdonosai voltak a motornak. HA valamelyik adásvételi nem magyar, akkor hivatalos fordítás szükséges. Ha mindez megvan, akkor regadó, és egyéb költségek után mehet a megyei KPM-hez műszakira.

Műszakin elég szigorúan nézik a dolgokat, úgyhogy arra azért készülj fel (anyagilag)...

2011. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy futott-e külföldön vagy sem. Nincsenek meg az eredeti papírjai.Az előttem levő 2 tulaj is 50-es papírokkal használta. Azt viszont nem tudom, hogy nekik meg vannak-e az eredeti papírjai.
2011. okt. 19. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte esélytelen ha csak kamu 50es papírokkal van. Inkább szabadulj meg tőle így, és vegyél egy rendszámosat.
2011. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így, hogy nincs semmilyen forgalmid se, így nem lesz sose rendszámos sajnos!
2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 20. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!