Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad milyen való nekem?

Quad milyen való nekem?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves fiú vagyok.

Leírom,hogy mire szeretném használni a quadot,és írjatok már olyan típusokat,amik benne vannak a kategóriában.

Szóval én terepen szeretnék vele főleg menni,nem pályázni,faluban lakok,jó lehetőségem van sok terepezésre.

60x60-as portánk van,láttam ilyen kifejezetten quadokhoz kialakított utánfutót,szeretnék venni egy olyat és azzal is hordozni otthon farönköket,követ,vagy akármit.(ez jó sportquadokhoz is az utánfutó,vagy ez csak atvkhez jó?)

Én 500-600.000 ftos keretig gondolkodtam.

Néztem pár quadot:

honda trx 400(sportquad)

suzuki ltz 400 (ezzel az a bajom,hogy manuális váltós,és én inkább automatát akarok )

Nehéz kezelni a quadoknál a váltót? vagy jobb az automata?

gondolom azért könyebb kezelni egy automatát.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 9. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Qvadoztál már??

Én személy szerint motoros vagyok. Egyszer elkértem haverom qvadját ,egy kör után adtam is vissza neki.. Motor után borzalmas! :D

2011. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En mentem honda trx 400al de az is manualis kapcsolasu nem automata, de szerintem faxa volt igaz ugy tunt a robogo utan mintha kicsit fere huzna pedig nem. Amugy szerintem a kapcsolasos jobb.
2011. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még nem motoroztam.
2011. okt. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!