Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 b5 1,9 tdi vélemények?

Horváth Patrik Levi kérdése:

Audi a4 b5 1,9 tdi vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy autot olyan célból, hogy sokat hajtanánk, és arányaiban véve keveset kelljen rá költeni.

Tesztek alapján, meg ismetettségből gondoltam erre az Audi a4 b5 1,9 tdi re.

Viszonylag olcsón hozza lehet jutni.

Neztem egyet 730.000 Ft ért. 192.000 km.

Beszéltem a tulajjal, azt mondta a fogyasztása 5-6 liter kozott mozog de ha nagyon hajtva van akkor 8 litert is megeszik.

Na most arra kéne nekem, hogy külföldre kijárjunk.

Tehát autópálya, 110-130 as tempó. 2.000-2500 fordulat tartomány.

Nem szét hajtani, rallyzni.

Esetleges tulajok vagy volt tulajok vagy ehhez értők segítséget kérném, mire érdemes ennél az autónál figyelni, alkalmas lehet erre a célra, milyen költségekkel jár?

(Minél kevesebbet szeretnék költeni rá, szóval rendszeresen karban lesz tartva, hogy megelozzem a lehetséges hibákat)

Bő kifejtett valaszoknak kifejezetten orulnek, jó és rossz vélemény egyaránt jöhet minden.

Elore is Koszonom!



#Audi #Audi A4 #9 tdi turbo
2018. febr. 13. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, nagyon ritka amikor egy ilyen korú autó "csak 192 ezret" futott.


Igazából az adagoló felújitása nem olcsó, turbó is 70től indul. És ezek az autók örökélet+1nap.


Ha nem füstöl nagyon, van benne erő.

Akkor hű társad lesz és téged is túlél

2018. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit az első mond megfontolandó, ezeket a 15+ éves TDI-ket mindig 180-190.000 km-rel árulják, ez egy lélektani határ a magyarnak. Egyébként ha 300.000 felett van, az sem gond, csak legyen rendben tartva.

Én azt mondanám, hogy inkább vegyél egy B5 Passat-ot. ugyanaz a technika, csak olcsóbb, pár évvel fiatalabb kijön annyiból, mint az Audi.

2018. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

192.000 km :D

Amúgy megbízható, nem is rohad. Bár dízelt nem szeretem, VW termékekből az 1.9 TDI vagy 1.8 T a jó.

2018. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szuper!

Nekem ilyen van 2000-es kiadás, 2001-ig gyártották, most 285 000 van benne.

Nincs szeme, nem látja az emelkedőt! :-)

Fogyasztás hajtva sem egetverő, 3000-es fordulaton is szoktam hajtani nem veszem észre.

2018. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legjobb esetbe is 17 éves prémium, a bánat tudja, hogy mennyiről lett vissza tekerve. Igazából itt már a semmin át az akármin is baja lehet. (adagoló, turbó stb.)
2018. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Akkor én most kivétel vagyok hogy 360e km-rel vettem meg az első autómat és most van közel 600e van benne?

Ahogy a szerelőm mondaná: A km-óra csak egy szám, ha választani kéne hogy 200e km futott városi autót vagy 600e km futott autópályás autót kellene venni, mindenki a 200e fogja megvenni, de igazából a 600e km-es lesz az amelyik még közel új lesz.

2018. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Abban még tudnátok segíteni, hogy mit érdemes illetve mit kell néznem ennél az autónál megvételkor?

2018. febr. 14. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Szokásos... Rohadás, nem a fossa az olajat, nem-e zabálja az olajat, kartergáz, füstöl-e kéken stb.
2018. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Galvanizált karosszéria, rozsda egy szál se!

Kettőstömegű esetleg, de nem vészes az sem.

2018. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!