Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ujj autot szeretnék venni...

Ujj autot szeretnék venni (suzuki swift) mire űgyeljek? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
ilyet? [link]
2010. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Például, hogy hagyd ott a Suzuki szalon, és soha ne vegyél új autót! Sőt! Lehetőleg suzukit se vegyél, de ez már saját vélemény.
2010. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél 5000km-el egy féléveset, majdnem félárban megkapod. A suzuki alapvetöen jó és igénytelen autó, bár Én magamnak biztos nem vennék.
2010. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

új kocsit a gyökerek vesznek!

figy itt a példa rá.

[link] 2 éves

ugyanaz csak más színű

[link]

2010. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

De miért pont a Suzukiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

Én inkább autót vennék mint Suzukit !

2010. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

kedves mindenki azért vennék suzukit mert arra van csak pénzem nem akarok hitelt felvenni

nekem nem kell semmilyen nagy kategoriás auto.

egyébként kőszi mindenki válaszát.

2010. jún. 8. 11:34
 8/15 anonim ***** válasza:
én tőlem vegyél suzukit csak ne újat mert buksz rajta rögtön 500.000Ft-ot. -.-
2010. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"kedves mindenki azért vennék suzukit mert arra van csak pénzem nem akarok hitelt felvenni "

B+ ennyiért már KIA is van, amiben nem válsz közutálat tárgyává! Nevetséges! Az meg főleg, hogy csak erre van pénzed, de azért pukimentes autó kell!

2010. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Cső!


A szitu az, hogy ha van pénzed egy új Suzira, akkor az a letta bőven elég egy pár éves jobb, szebb, biztonságosabb, stb. verdára! Ha azért kell az új autó, mert "senki nem fingott az ülésbe", akkor vegyél a használt autódba egy új ülést, még mindig jobban jársz!

(ez már csak személyes vélemény, de nézd meg, hogy ennyi pénzért milyen szinten válogathatsz, különösen ajánlom a Saabokat, kábé gombokért vehetsz full-full autót!)

2010. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!