Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a teendők használt autó...

Mik a teendők használt autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Megveszed, kifizeted, adásvételi, eredetvizsga, biztosítást kötsz rá, elmész az okmányirodába, kifizeted az átírási illetéket, a forgalmit, és a törzskönyvet, majd hazamész az új forgalmival, és vársz, kb 2 hetet, és akkor jön a postás a törzskönyvel.
2010. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:S elég sok minden, am kösz
2010. jún. 7. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
így van, ahogy leírták :) de ha megvan a kocsid, addig nem vezetheted míg megnincs kötve a biztosítás.
2010. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na mondom én normálisan:

ha kereskedésből veszed a kocsit, akkor mindent megcsinálnak helyben!

Ha megánszemélytől akkor kitöltitek az adásvételit azzal elmész megcsinálni az eredetvizsgát és vannak olyan helyek ahol plusz 10.000Ft körül megoldanak helyetted mindent. Nem kell menni okmányirodába sehová sem. Megkeresik a legolcsóbb biztosítást stb.

2010. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz mindnekinek a választ, segített
2010. jún. 7. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
minek megkeresni??? és ráfizetni +10.000-et?? nehogymár. www.google.com beírod: Kötelező biztosítás kalkulátor. beírod a rendszámot ésatöbbit amit kér. majd kiadja neked a leges legolcsóbb biztosítót. jelenleg a PostaAuto biztosító a legolcsobb, én is ott vagyok..
2010. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!