Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo nexiáról mi a véleménye...

Daewoo nexiáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
van ilyenje vkinek, mien autó, h egész fiatal kocsik, és olcsók? alig van bennük kilométer, és 300ezerért, már szépet kapni belőlük. ez azért van mert nem vmi jó autó, vagy csak ujonan is olcsó volt?
2010. jún. 6. 18:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem talán, viszont nekem meg nem kéne 316i!
2010. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nekem meg nem tom mi kéne:D astrán meg BMW-n gondolkoztam erősen én is, még II-es és III-as golf ami megfordult a fejembe, valamint a Daewoo. ha eltörölnék a regisztrációs adót, kapásból vennék kintről egy 316os bmw-t:D am annak mennyi a vége? ha már olyanod van, gondolom meghúzattad már:)
2010. jún. 7. 19:59
 23/25 anonim ***** válasza:
én nem nagyon szeretem a bömbit,mergát,audit, szerintem mert ez a kocsimnak a konkurenciája de azért egy 1.6-os astrácskát meg egy 1.6-os 3as béjemvécskét nemkéne összehasonlítani lehet h a bmw öreg már meg 3-as meg csak 1.6 102ló de csak kényelmesebb és a bmw prémium márka igaz ez a típus már régi meg minden de az opel egy fos
2011. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ezt jól megaszondtam:D meg most veszem észre ez 1éve volt feltéve:D
2011. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
És az Opel mitől is "fos"?
2011. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!