Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo nexiáról mi a véleménye...

Daewoo nexiáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
van ilyenje vkinek, mien autó, h egész fiatal kocsik, és olcsók? alig van bennük kilométer, és 300ezerért, már szépet kapni belőlük. ez azért van mert nem vmi jó autó, vagy csak ujonan is olcsó volt?
2010. jún. 6. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Újonnan se volt drága a többihez képest.

A mienk 97-es, az utóbbi 1 évet leszámítva SEMMIT nem kellet rá költeni, újkorától nálunk van. Szal nekünk úgyahogy bevált. Azthiszem a GL a Kadett motoros, érdemes ilyet keresni, bár kicsit sokat fogyaszt, 9-10l.

2010. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Tudod, milyen egy érdekes, és jó autó? Na, a nexia ennek az ellentéte.
2010. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
utsónak: miért, mik a tapasztalataid vele? mert most 1:1 az állás, h vegyek vagy ne
2010. jún. 6. 20:00
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Ne vegyél!

Az összes dévó szar.

Rohadnak, hengerfejesek lesznek szóval én tuti nem vennék koreait..

Németet vagy Japánt kell venni

2010. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Ne típust keress, hanem állapotot! Ha találsz 50 ezeré drágább KIA t de olyan hogy tényleg fasza akkor azt vedd meg. Sokan a márkák meg a megtett kilométerek bűvöletében élnek használtautóval kapcsolatban, pedig az állapotot meg az előző tulajt kell megnézni.
2010. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
igen,tudom miket kell megnézni, de azért köszi, csak nem tudom h miért van ezekbe ilyen kevés kilométer, majdnem mindegyikbe, mert pl amiket néztem bmw-k meg vw-k azokba mindegyikbe kb 200ezer kilométer van, ezekbe meg max 150ezer. van vmi típushibájuk hogy nem hajtották őket annyira? vagy nagyon magas a fogyasztásuk? 9-10liter az sztem még nem olyan sok egy 1500as motortól. meg még nem volt időm elmenni megnézni egyet se, mert messze vannak, de teljesítménye, meg végsebessége az milyen? papírom ha jól tudom 90le, de valóságba nem tudom mennyire lehet azt kihasználni. mert én kicsit sportosabban szoktam vezetni, és kíváncsi lennék mennyit bír:) olyanok véleményére lennék főképp kiváncsi akinek van, vagy volt ilyen kocsija
2010. jún. 6. 23:00
 7/25 anonim ***** válasza:

"Az összes dévó szar.

Rohadnak, hengerfejesek lesznek szóval én tuti nem vennék koreait.. "

Nekem 12 éves Daewoo-m van. sehol egy rozsdafolt. És még csak nem is hengerfejes...

2010. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb VW meg BMW a kinti autobahnon rótta a kilométereket. Az gondolom egyértelmű hogy a tehetősebb Jürgen valami kényelmesebben szeretett volna utazni napi x 100 km-t mint a Nexia (a kevésbé tehetős Klaus pedig VW-t vett). Egyébként meg másodjára írom, ne foglalkoztasson a km, mert köze nincs az eredeti futásteljesítményhez. A menet teljesítmény relatív, attól is függ miből ülsz át. Ha jól emlékszem 10 éves korában a vége valahol 160 körül mozgott, szélárnyékban 170 is akár, szóval nem ez az erőssége. A 9-10 literes fogyi az nálunk városi. A futóműve ami horror, nem költségileg, hanem mint 'futómű'.
2010. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

20:31 vagyok

9-10 liter fogyasztás egy 1.5 90 lóból ami még szar is?

BMW-m eszik 7-8-at és az 1.6 102 ló és soha semmi baja.

ÉS E30 316-osokat már tök olsón találsz :)

2010. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A 316i az bäzdmeg nem BMW! A BMW sorhatos!!!!
2010. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!